בית / חדשות / חברה / המיזם מאירים את העיר חוזר
יאנה מלניקוב שירי אלג׳ירט פרויקט מאירים את העיר
יאנה מלניקוב ושירי אלג׳ירט

המיזם מאירים את העיר חוזר

שתפו

המיזם של יאנה מלניקוב ביחד עם שירי אלג׳ירט, שתיהן תושבות כרמיאל יתקיים השנה בפעם השנייה לאחר שנחל הצלחה מרובה בדצמבר אשתקד

מערכת פורטל זהר.נט

מיזם מאירים את העיר חוזר בפעם השניה. המיזם שהתקיים בסוף השנה שעברה בהשתתפות מתנדבים רבים, כלל פעילויות שונות כמו צביעת מבואת בניין מגורים ישן שנפגע בשריפה, ארגון מסיבת חנוכה למועדון של שי – שבו חברים צעירים בעלי צרכים מיוחדים, חלוקת סופגניות לחיילים בתחנת הרכבת ובמרכז הקליטה של כרמיאל, התרמה למען הקהילה, מתן הטבות לתושבים בבתי עסק בעיר ועוד.

הפעם צפוי להתקיים המיזם בין התאריכים 17 עד 29 בנובמבר, כאשר גם הפעם מוזמנים תושבי העיר להירתם למען הקהילה ולהתנדב ביחד במגוון פעילויות, כמו שיפוצים, צביעה וסידור של מקומות מוזנחים, מסיבות וסדנאות שישמחו לבבות של קשישים, ילדים, בעלי צרכים מיוחדים, עולים חדשים ועוד….

מי שעומדות מאחורי היוזמה הן יאנה מלניקוב (36), תושבת כרמיאל, אמא לשני בנים (11,5), מנהלת שיווק ומרכז קריירה במכללה האקדמית צפת וסטודנטית לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב ושירי אלג'ירט מכרמיאל (36), אמא לשתי בנות (3.5, 8.5), עוסקת בלוגיסטיקה ורכש, פעילה בהנהגת הורים בבית ספר הרעות. שתיהן תושבות שכונת רבין בכרמיאל.

יאנה מספרת: ״הכל התחיל אחרי הבחירות לרשות המקומית, הרגשתי שלתושבים רבים איכפת מאוד מהעיר ויש להם רצון להיות מעורבים אבל האמוציות הרבות מייצרות מידה מסוימת של פילוג בעיר. כתבתי פוסט עם הצעה לצאת לרחובות ולעשות דברים טובים יחד ומשם זה היסטוריה… מי שהצטרפה אליי אז ועזרה לי לנהל את האופרציה ולקדם את הרצון לעשיה בשטח בתכלס היתה אלינור דפני ואלינו הצטרפו לאחר מכן צוות מסור של כמה תושבים מקסימים כולל משרד הפרסום והדיגיטל הכרמיאלי PXL Group – מיתוג שיווק ותוכן שהכינו לנו בהתנדבות לוגו ומיתוג למיזם. היו עוד רבים וטובים שנרתמו ולכן לא אכנס לשמות כדי לא לפספס אף אחד. בכל מקרה אז לא ידענו לקראת מה אנחנו הולכות זה הצליח מעל ומעבר לציפיות שלנו״.

תישארו מעודכנים, הצטרפו אלינו:

– איך נוצר שיתוף הפעולה עם שירי אלג׳ירט?

״כמו תושבים רבים שירי נענתה לפוסט שפרסמתי בפייסבוק בנושא והציעה את עצמה ואת האנרגיות השמחות והמרץ שלה. היא הכינה בהתנדבות כמויות עצומות של ספינג'ים מתוקים גם למסיבת החנוכה לחברים מהמועדון של שי וגם הגיעה לחלק למתנדבים בזמן צביעת הבניין. כמו כן היא ארגנה את חלוקת הסופגניות והממתקים ברכבת לחיילים יחד עם הורי וילדי בית ספר הרעות. היה כיף לראות שגם הפעם היא מגיעה עם אותה התלהבות ואף תהיה מעכשיו שותפה מלאה בארגון והוצאה לפועל של הדברים״.

יאנה מספרת כי ״מדהים לראות איזה הון אנושי איכותי וחיובי יש בכרמיאל. אנחנו מקבלות פניות רבות מתושבים, קבוצות ואנשי מקצוע המעוניינים להתנדב וזה בהחלט מחמם את הלב״.

– אילו פעילויות מתוכננות להתקיים הפעם במסגרת המיזם?

״עוד לא סגרנו את הלו"ז של הפעילויות ונשמח לקבל הצעות ופניות לדברים שנוכל לסייע איתם במסגרת המיזם – אנו מזמינות את התושבים לפנות אלינו ולשתף אותנו בצרכים רלוונטיים עליהם ננסה לתת מענה במסגרת המיזם״.

תושבים שרוצים לקחת חלק במיזם מוזמנים לפנות לשירי וליאנה באופן פרטי במיילים הבאים: shiri_peretz@walla.co.il , Yana.melnikov1@gmail.com. כמו כן הינכם מוזמנים לעקוב אחרי עדכונים בקבוצת הפייסבוק ״הכרמיאלים נוהרים להתנדב".

כתבה מעניינת:

״תקועים״ בשכונה

שתפותושבים בגבעת רם נאלצים לחכות זמן רב בחום ובצפיפות בסניף הדואר המקומי כדי לטעון את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.