בית / כרמיאל / ספורט / כדורגל / הפועל עירוני כרמיאל: ואסים עבאס עזב, לירון יגר מונה למאמן
לירון יגר הפועל עירוני כרמיאל
לירון יגר. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל: ואסים עבאס עזב, לירון יגר מונה למאמן

שתפו

עבאס פורש לאחר שלושה משחקים בלבד, עקב אילוצים אישיים. האתגר הראשון שמחכה למאמן החדש כבר בסופ״ש – משחק צמרת בחוץ מול מ.כ צפת החזקה

מערכת פורטל זהר.נט
מאמן שלישי העונה למועדון הפועל עירוני כרמיאל. המאמן הקודם ואסים עבאס, שמונה לפני כשבועיים והספיק להצעיד את הקבוצה לשלושה נצחונות גבוהים ברצף, עזב את הקבוצה מסיבות אישיות. במקומו מונה לתפקיד לירון יגר, יליד כרמיאל ותושב העיר, שוער עבר בכדורגל המקומי. יגר הוא המאמן הכרמיאלי הראשון המתמנה לתפקיד מאמן הקבוצה הבוגרת, אחרי שאול צ׳וקרל וואסים עבאס שאינם מקומיים.
יגר, בן 35, שיחק כשוער מעל 8 שנים במועדון כרמיאל/צפת. לאחר פרישתו החל לאמן בכל המחלקות, מבית ספר לכדורגל ועד לקבוצות הנערים והנוער, היום הוא משמש כמאמן ראשי בקבוצת הנוער שעושה חייל ומועמדת לעלות ליגה. כבר בסוף השבוע, אם מזג האוויר יאפשר זאת, צפוי למאמן החדש אתגר קשה במיוחד – משחק חוץ מול היריבה לצמרת מ.כ עירוני צפת, שאותה כרמיאל עדיין לא ניצחה העונה. בשני המפגשים בין הקבוצות העונה, שניהם בכרמיאל, ניצחה צפת בגביע והדיחה את הכרמיאלים כבר בסיבוב הראשון – ובמשחק השני סיימו השתיים בתיקו.
הפועל עירוני כרמיאל פירסמה לפני זמן קצר (שלישי) הודעה: ״מועדון הפועל עירוני כרמיאל מודים לוואסים עבאס על רצונו להגיע למועדון ולהצעיד אותה לליגה ב' אבל עקב אילוצים אישיים של המאמן הוחלט לסיים את ההתקשרות ברוח טובה. אנחנו מאחלים לוואסים בהצלחה בהמשך הדרך. המועדון נרגש מאוד להודיע על מינוי המאמן הבא של כרמיאל לירון יגר. מאחלים ללירון להצעיד את המועדון קדימה, שיהיה בהצלחה!״.
לירון יגר אמר לאחר המינוי: ״כילד שגדל במועדון ושיחק בכל קבוצות מחלקת הנוער של המועדון ושיחק בקבוצה הבוגרת, שמח, נרגש ומאושר לסגור מעגל ולקבל את ההזדמנות לאמן את הקבוצה הבוגרת. קיבלתי את התפקיד ואעשה הכל לעמוד במטרות לקדם ולהוביל את הקבוצה הבוגרת למען השחקנים והדור הצעיר שגדל במחלקה ולמען האוהדים ותושבי העיר".

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל סגל חדש ישן

שש החתמות בהפועל עירוני כרמיאל לעונה הבאה

שתפומערכת פורטל זהר.נט לאחר שהעתירה שלה לבית הדין של ההתאחדות נדחתה, הפועל עירוני כרמיאל שתישאר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.