הפסד נוסף אליצור כרמיאל
הפסד נוסף אליצור כרמיאל

הפסד נוסף לאליצור כרמיאל

שתפו

כרמיאל נוצחה בחוץ ידי מכבי חיפה 3:1 ורחוקה נקודה מירידת ליגה. אלכס קפלן: " אני מאמין בשחקנים שלי שנעמוד במשימה"

מאת: אמיר שיבי

הפליאוף התחתון לא מאיר פנים לאליצור כרמיאל. הקבוצה יצאה ביום שלישי בשבוע למשחק חוץ נגד מוליכת הבית התחתון מכבי חיפה וקיוותה לחזור עם נקודות שיצמצמו את הפער בין הקבוצות בטבלה.

המערכה הראשונה הייתה צמודה לכל אורכה אך ידה של חיפה הייתה על העליונה והיא ניצחה 25:23. במערכה השנייה כרמיאל עשתה המון טעויות וחיפה ניצחה בקלות, 25:14. כמו המערכה הראשונה גם השלישית הייתה צמודה וכל אחת מהקבוצות הייתה יכולה לנצח אותה. הפעם בניגוד לראשונה כרמיאל עשתה פחות טעויות וניצחה 25:23. עם המומנטום כרמיאל עלתה למערכה הרביעית וקיוותה לנצח גם אותה ולקחת לפחות נקודה. חיפה לחצה על הגז וניצחה 25:18. כרמיאל חוזרת הביתה עם הרבה מחמאות אך ללא נקודות. דולב ליבלינג הצטיין בשורות כרמיאל.

מאמן כרמיאל, אלכס קפלן: " היה משחק עם הרבה תהפוכות. חבל שלא הצלחנו לקחת נקודות מהמשחק הזה. היו לנו הרבה עליות וירידות במהלך המשחק ולא הצלחנו לשמור על יציבות בדקות הטובות שלנו. אני מאמין שאפשר להישאר בליגה, כי כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה ביום נתון".

כרמיאל נותרה במקום השמיני עם שמונה נקודות במאזנה. הליגה יצאה לפגרה בת שבועיים ותחזור ב 05.01.16 אז תארח כרמיאל את האחרונה בטבלה ק.ק ת"א (נקודה אחת) אשר טרם ניצחה העונה.

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים עליה לליגת העל 2019-04

הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל

שתפונערי אליצור כרמיאל העפילו לליגת העל לראשונה בתולדות המחלקה. וגם: מה עשתה קבוצת הבוגרים של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.