מסיכה קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay
צילום אילוסטרציה Pixabay

הקורונה חוזרת? חולה חדש מכרמיאל

שתפו

מקרה חדש של הידבקות בנגיף אחרי תקופה ארוכה יחסית ללא חולים חדשים. משרד הבריאות פירסם מסלולים שעשו חולים מאומתים באוטובוסים בין כרמיאל וחיפה

מאת גיל דובריש

אחרי תקופה ארוכה שבה לא התגלו מקרי קורונה חדשים בכרמיאל, דיווח משרד הבריאות במהלך סוף השבוע על גילוי חולה מאומת ופעיל מכרמיאל. זהו החולה הפעיל היחיד היום מתוך 52 חולים מכרמיאל באופן מצטבר מאז פרוץ המגפה.

במקביל פירסם משרד הבריאות מסלולים שעשו חולי קורונה מאומתים בתחבורה הציבורית לכרמיאל, לא ברור אם אחד מהם הוא אותו חולה כרמיאלי. לפי הנתונים, נסע חולה קורונה בקו 262 מתחנת כרמיאל לתחנת חיפה לב המפרץ ביום שלישי 19.5 בין השעות 7:20 עד השעה 8:30, כמו כן מדווח כי בנסיעה נוספת באותו בוקר, יצא חולה קורונה בדיוק בכיוון ההפוך, מתחנת לב המפרץ לתחנת כרמיאל בקו 262 בין השעות 8:00 עד 8:30. לא ידוע אם השעות החופפות רשומות בטעות או שמדובר בשני חולים שונים. כמו כן, נסע חולה קורונה מאומת בקו 500 מתחנת חיפה לב המפרץ לכרמיאל ביום חמישי 21.5 בשעות 22:28 עד 23:30.

יצויין כי משרד הבריאות אחראי על הדיווחים של המקומות והמועדים בהם שהו חולי קורונה ובעבר כבר נפלו טעויות בדיווחים אלה. אנשים שנסעו באוטובוסים האלה בימים ובשעות שצויינו למעלה מתבקשים להיכנס לבידוד בית עד 14 יום מרגע החשיפה ולדווח על כך למשרד הבריאות.

עיריית כרמיאל פירסמה תזכורת לתושבים על החשיבות בשמירת הכללים בימים אלה של "שגרת" הקורונה והזהירה כי ללא שמירה על ההנחיות, "נמצא את עצמנו שוב בסגר". אלה עיקרי ההודעה:

תושבים יקרים, התקופה נוכחית מחייבת את כולנו לפעול באחריות רבה ולשמור על כללי שגרת הקורונה
1. עטיית מסיכה
2. שמירה על היגיינה ושטיפת ידיים
4. שמירת מרחק 2 מטר לפחות

ללא שמירה על כללים אלו נמצא את עצמנו שוב בסגר… עיריית כרמיאל תמשיך ותפעל בכל דרך אפשרית על מנת לתת מענה לתושבי כרמיאל".

גם זה יכול לעניין אתכם:

 

 

כתבה מעניינת:

שועל חופשי חיות בר ברחובות כרמיאל

כרמיאלים מפוחדים: חזירי בר, תנים ושועלים ״משתלטים״ על הרחובות

שתפוהתופעה הזו גדלה ומתרחבת בחודשים האחרונים: חיות הבר נכנסות לשכונות מגורים ומשוטטות באין מפריע. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.