בית / חדשות / חברה וקהילה / הקצינה הכרמיאלית שהתחתנה בזמן הקורס
מור חדידה קצינה צה״ל 2018-10

הקצינה הכרמיאלית שהתחתנה בזמן הקורס

מור חדידה (24) מכרמיאל יצאה לקורס קצינים בתקן חריג ואת החתונה שלה אירגנה בבה״ד 1

מערכת זהר הצפון

הכירו את מור חדידה, קצינה חדשה מכרמיאל. מור (24) היא צוערת מצטיינת המסיימת את ההשלמה החילית שלה בבסיס הטכני. היא הייתה שוחרת בחיפה, שם למדה במגמת חשמל. לאחר מכן המשיכה לעוד שנתיים, י״ג-י״ד לתואר הנדסאי חשמל. בגיל 20 התגייסה לחיל האוויר והתחילה את השירות הסדיר בתור מפקדת קורסים של חשמלאי בינוי. לאחר שנתיים, נכנסה לקבע בתור הנדסאית מתקן בשדה דב, ומשם  למחלקת תשתיות ובינוי בענף ציוד קרקע.

המפקד שלה והאנשים בענף האמינו בה, עזרו ודחפו אותה לצאת לקצונה והיא החליטה לצאת לקורס קצינים בגיל 24, בתקן חריג, במחזור האחרון אליו יכלה לצאת. היא מספרת: ״תמיד רציתי להיות קצינה כי בשבילי זו דרך להנחיל ערכים, לשנות ולהשפיע״. לאחר סיום הקורס תחזור למערך הטכני בתור ממ״חית גף לה״ב בבסיס הטכני בחיפה, תפקיד שלא אויש הרבה זמן כתפקיד של אישה.

בזמן הקורס התחתנה בבה״ד 1. היא רצתה את הקצונה זמן רב ולא ידעה מראש שתצא, לכן תכננה את החתונה שנה מראש בתאריך של הקורס. חודש לפני הקורס הודיעו לה שהיא יוצאת והיא החליטה לצאת ללא שום היסוס.

היא אירגנה את החתונה בבה״ ד 1. השניים הכירו בבסיס הטכני במהלך השירות, בעלה משרת ביחידת הבקרה האווירית הצפונית. היא התחתנה במהלך הקורס והבעל דאג לארגן את הכל לבד. להשלמה הגיעה כבר נשואה. ״עבורי חיל האוויר מרגיש כמו בית והקורס תרם לי מאד להרגיש זאת״ היא מוסיפה. היא הנציגה הראשונה במשפחה של החיל.

רוצים לדעת מה עוד קורה בכרמיאל? ליחצו כאן>>>

שתפו

כתבה מעניינת:

מי ידאג לילדים האלה?

מאת: אלה ויינטראוב תדמור, בית ספר עם ותק של 50 שנה נסגר חברה התקשרה אלי …


תגובה אחת

  1. ותיק ענף צק

    מור המקסימה, כל כך גאה בך ובטוח שתגיעי רחוק בחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable