מכבי נדב כרמיאל צילום קבוצתי
מכבי נדב כרמיאל, צילום קבוצתי

הקרב של מכבי נדב כרמיאל על הפלייאוף

שתפו

מכבי נדב כרמיאל נאבקת על כרטיס העלייה לפלייאוף שמוביל לליגה הארצית. תצליח לסיים במקום השני?

מערכת פורטל זהר.נט

מכבי נדב כרמיאל שהוקמה לפני שבע שנים על ידי אליפז באלוה מכרמיאל, כפרויקט להנצחת בנו שנפל במלחמת לבנון השניה, נמצאת במרחק נגיעה מהגשמת חלום – עלייה היסטורית לליגה ארצית צפון.

העונה הקודמת של מכבי נדב כרמיאל הייתה מופלאה: היא סיימה במקום הרביעי למרות שאיבדה 4 שחקנים בתקופת הקורונה וגם היתה היחידה שניצחה את מגידו – שעלתה לארצית. השנה, השנה השלישית של הקבוצה בליגה א׳ נדב כרמיאל לא עוצרת ונאבקת בצמרת על כרטיס העלייה לפלייאוף העליון.

המאמן מארק קליינר שהעלה את הקבוצה מליגה ב׳ ומאמן אותה בכל עונותיה בליגה א׳, ממשיך להוביל את הקבוצה להצלחות. מכבי נדב שימרה את הסגל של השנה שעברה והחזירה לשורותיה שני שחקנים שעזבו בעקבות הקורונה. ההרכב המגובש והלוחם מוכיח כל פעם מחדש שהוא יודע לשים את הלב והנשמה על המגרש ולנצח משחקים חשובים.
בשבוע האחרון ניצחה כרמיאל את הפועל טבעון וסימנה את המקום השני כיעד בר השגה.

את הקבוצה מובילים הקפטן ״ושר ההגנה״ מיתר עזרא, בעמדת הרכזים יובל מדם ואלון כהן שמנתבים את המשחק, בעמדת הגארד כפיר אסייג הבלתי ניתן לעצירה ואורן בימי שמהווה מטרד לכל שחקן עליו הוא שומר, הקלעים ניצן מדר שבכל משחק ממטיר שלשות ברצף וחיים מולו שמפתיע כל פעם מחדש, השליטים הבלעדיים מתחת לסל יבגני וקסלר ויוסף גדבן ושני שחקנים צעירים, אלעד שוחט ודניאל יסדוגובסקי. לקבוצה הצטרף בפגרה אושרי כהן הוותיק שיחד עם אסף דמרי הבלתי נגמר משלימים סגל רחב וטוב ובעיקר כשמשחקים כיחידה אחת.

בשבוע הבא צפויים לקבוצה שני משחקי בית: ביום ראשון 20.3 (שעה 20:00) מול הפועל יפיע וביום שלישי 22.3 (שעה 20:00) משחק צמרת נוסף מול הפועל מעלות.
הקהל מוזמן להגיע, לצפות ולעודד.

המקום הראשון מרוחק מדי עבור כרמיאל, אבל אם היא תצליח לסיים במקום השני, היא תעפיל לפלייאוף שבו יקחו חלק גם סגנית מחוז השרון הקבוצה שתסיים לפני אחרונה בליגה ארצית – אם זו תהיה מכבי עירוני כרמיאל, מצפה לנו דרבי היסטורי במאבק על הכרטיס לארצית.

מכבי נדב כרמיאל
טבלת ליגה א׳ צפון. מאתר איגוד הכדורסל

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל צילום אייל קמחי

מכבי נדב כרמיאל פתחה את משחקי המבחן בהפסד

שתפומערכת פורטל זהר.נט ואייל קמחי זה לא הלך כמצופה. המשחק הראשון של מכבי נדב במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.