בית / חדשות / ספורט / כדורעף / הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל
אליצור כרמיאל נערים עליה לליגת העל 2019-04

הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל

נערי אליצור כרמיאל העפילו לליגת העל לראשונה בתולדות המחלקה. וגם: מה עשתה קבוצת הבוגרים של אליצור?

מאת אלעד ז׳אן

קבוצת הנערים של אליצור כרמיאל בכדורעף עשתה היסטוריה והעפילה לליגת העל תוך תצוגה מעוררת השראה והצגת אופי חזק.

אחרי הצלחה במשחקי הבית העליון ונצחונות מול קבוצות חזקות במיוחד כמו מכבי ת״א, הפועל רחובות ועוד, ציפתה ביום חמישי לנערי אליצור משוכה אחת אחרונה – וקשה במיוחד. משחק של להיות או לחדול מול עמק המעיינות, השניה בטבלה. כרמיאל מובילת הליגה שהייתה תלויה בעצמה הייתה חייבת ניצחון כדי לעלות ליגה. משחק של שתי מערכות בנות 25 נקודות.

במערכה הראשונה ניצחה עמק המעיינות. אבל השחקנים הכרמיאלים לא נשברו והמשיכו להילחם. ההתחלה הייתה טובה, אבל בהמשך המארחים השתלטו על המשחק והשיגו יתרון חשוב. במצב של 20-24 המארחים היו זקוקים לנקודה אחת בלבד, זה הכל. פסק זמן לכרמיאל, אוהד טל המאמן הרים את החבורה ועודד את השחקנים. במינוס 4 נקודות המגיש יוני כהן השיג נקודות ללא מענה, שוויון 24-24. עוד 2 הגשות ומהלכים מצויינים של הנערים והמהפך מושלם, 26-24 לכרמיאל, 1:1 במערכות.

במערכה השלישית והמכרעת, ניצלו שחקני אליצור כרמיאל את ההלם בקבוצת מעיינות ודרסו את המארחת ללא תנאי.

בעונה הבאה תשחק אליצור בליגת העל לנערים. הקבוצה של החבר׳ה הצעירים עשתה את זה והביאה גאווה רבה וכבוד עצום לכרמיאל. אנחנו על המפה, גם בכדורעף נערים.

קבוצת הבוגרים סיימה את העונה

קבוצת הבוגרים של אליצור כרמיאל סיימה את העונה במקום ה-5 והמכובד בבית העליון של הליגה הלאומית. במחזור האחרון הפסידה אליצור 3-1 בבית מול הפועל באר שבע, אבל חתמה עונה מוצלחת למדי ביחס לציפיות ממנה. הקבוצה העפילה לבית העליון מהמקום החמישי במחוז צפון בליגה הסדירה, אבל התעלתה והשיגה בשלב הבית העליון נצחונות מפתיעים על יריבות חזקות ממנה על הנייר.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל כדורעף נערים 2019-03

המשחקים הגורליים של אליצור כרמיאל – נערים

מאת אלעד ז׳אן בזמן שרוב תושבי העיר ייהנו ביום שישי הקרוב בעדלאידע ובמסיבת הרחוב בשדרות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable