בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / התחזית השבועית 26.7.2015-1.8.2015

התחזית השבועית 26.7.2015-1.8.2015

טלה

טליים, השבוע קדחתני במיוחד, עליכם לשים לבכם לענייני הבריאות הקשורים באחד מבני המשפחה. המשפחה תובענית ולוחצת. בעבודה אתם נדרשים למלוא המרץ. אל תיגררו אחר פרובוקציות העלולות להפוך לריב משפחתי. הטיפ השבועי – בין לבין, נסו לשמור על פתיחות חברתית וגיוון בפעילות שלכם.

שור

שוורים, השבוע תחושו במיטבכם, אנרגטיים וחזקים, הביטחון העצמי מתחזק ובעקבותיו מערכות היחסים עם החברים ובני הזוג. תוכלו להתחבר לתחביבים ולכישרונות הברוכים שלכם. יש לכם נטייה אובססיבית לעסוק בפרטים הקטנים, היא עלולה לעכב התקדמות של פרויקטים ולתקוע אותם. הטיפ השבועי – נסו ללמוד מניסיונם המקצועי של האחרים, ואל תתעקשו על זוטות.

תאומים

תאומים, השבוע נופלת עליכם אחריות גדולה וכבדה בעבודה, אל בהלה, קחו את העניינים בקלות ובחיוך. יצוצו כמה נושאים סבוכים, ויהיה עליכם לתמרן ולמצוא להם פתרונות. בד בבד אתם עולים ופורחים מבחינה חברתית, בקרוב יהיו במשפחה כמה אירועים משמחים. הטיפ השבועי – מתנו את הקצב שלכם, לימדו להתפנק ולפרגן לעצמכם.

סרטן

סרטנים, השבוע מזמין את הפנויים שבכם להיפתח לאהבה חדשה, או להכניס יותר רוך, אהבה ועדינות למערכות היחסים הקיימות. בעבודה יתכן קידום מקצועי שיביא עמו התפתחות כלכלית טובה יותר. בקרוב ישוב לארץ ממדינות נכר מישהו מהמשפחה שנפרדתם ממנו משך שנים רבות. הטיפ השבועי – שימרו מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם.

אריה

אריות, השבוע יעסיקו אתכם נושאים הקשורים לענייני הבית והמשפחה, מעבר דירה בהחלט מתאים. זה הזמן להשקיע בבית שלכם, ברכוש וגם בגוף הפיסי שלכם ולבנות את התשתיות. בעבודה קיימים מאבקי כוח, מישהו מנסה לתפוס את מקומכם. אל תתביישו לבקש את תמיכת הממונים עליכם. הטיפ השבועי – בכל מאבק חשוב לשמור על קור רוח כדי לנצח.

בתולה

בני/בנות מזל בתולה, לאחר תקופה ממושכת של ערפול ובלבול אתם מגיעים לבהירות לגבי חייכם, רצונותיכם ושאיפותיכם. השתדלו להאיר פנים לעמיתיכם לעבודה ונסו לעבוד תוך שיתוף פעולה, עליכם להבין כי שיתוף פעולה יקדם בסופו של דבר את האינטרסים שלכם. הטיפ השבועי – מומלץ לשמור על דיסקרטיות לגבי עניינים הקשורים לבני המשפחה.

מאזנים

בני/בנות מזל מאזנים, השבוע תחושת הבדידות מתעצמת. אתם חשים חולשה וחוסר באנרגיות. קשה לכם לחשוב בבהירות ולשתף אחרים בתחושותיכם, אתם מתכנסים בתוך עצמכם ומהרהרים רבות בנוגע לעתידכם האישי והמקצועי. אולי כדאי לשקול עבודה חדשה, לימודים גבוהים, או נסיעה לחו”ל. הטיפ השבועי – נסו למצוא את האיזון בין ההתכנסות האישית לבין המשך הפעילות השגרתית.

עקרב

עקרבים, השבוע טוב להסכמים ולשותפויות גם במישור העסקי, למרות שענייני המשפחה טורדים את מנוחתכם, נסו לשמור על ריכוז ועל חשיבה בהירה בעבודה. זה הזמן לסיים פרויקטים ביתר מרץ ולהוכיח את יכולותיכם המקצועיות. יתכן ותוצע לכם נסיעת עסקים לחו”ל, אל תדחו רעיון זה על הסף. הטיפ השבועי – רצוי לעסוק בספורט ולצרוך אוכל בריא יותר.

קשת

קשתים, השבוע העבודה תופסת את מלוא תשומת לבכם, אינכם מתפנים לעניינים האישיים ולמפגשים חברתיים. היזהרו פן תזניחו יתר על המידה את בן/בת הזוג, במסגרת המשפחתית אין התחכמויות, גם אם זה לא נוח לכם, הנסיבות כופות את עצמן. הטיפ השבועי – נסו להימנע מעימות רגשי, לא תמיד צריך להגיד את כל האמת.

גדי

גדיים, השבוע אתם חשים קלים ומשוחררים, למרות ההתמודדויות היומיומיות והעיסוק המלאה בפרטים הפרקטים של החיים אתם חשים נינוחים ושוחים במים מוכרים. הפנויים שבניכם יוכלו לטעת יתד בכיוון המשפחתיות, זה הזמן למיסוד מערכות היחסים והזוגיות, זה גם הזמן להרחבת המשפחה.  הטיפ השבועי – שמרו על כספכם, אתם תזדקקו לו לפרויקט חייכם.

דלי

דליים, השבוע אתם חברותיים ותקשורתיים במיוחד, המזל יאיר את פניו למחפשים זוגיות ואהבה. בעבודה ההתקדמות שלכם טובה, צפוי קידום שיש עמו עליה במשכורת בחודשים הקרובים. הקפידו על מעמדכם בעבודה ואל תאפשרו שיתפסו עליכם. הטיפ השבועי – זה זמן למסע הרוחני, לחיפוש אחר הנסתר ואחר כיוונים רוחניים.

דגים

דגים, השבוע החיים שלכם אינטנסיביים במיוחד. אתם ערניים וקדחתניים ומסוגלים למספר פעולות בעת ובעונה אחת. למרות העשייה המרובה עדיין ישנה תחושה נעימה של חופש ושל הנאה ולא מתוך הכרח. נראה כי אתם מזניחים לאחרונה את בן/בת הזוג לטובת התחביבים והעיסוקים האישיים. הטיפ השבועי – שימרו על אופטימיות, גם אם יהיה עליכם להתמודד עם כמה בעיות בזוגיות.

שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ Pixabay 2019-02

תחזית אסטרולוגית לשבוע 19.5.2019-25.5.2019

טלה טליים, השבוע לא ממש תהיו במיטבכם, אתם מודעים לעובדה כי בעבודה מישהו חותר תחתיכם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable