מסכות נגד קורונה טיסה מטוס חו״ל. צילום אילוסטרציה Deposit photos
צילום אילוסטרציה Deposit photos - אין קשר לכתבה

חוזרים מחו״ל – ונדבקים בקורונה

שתפו

מקרה שלישי של קורונה בכרמיאל: תושבת העיר חזרה עם בעלה מירדן ונמצאה חיובית – למרות שהתחסנה. העירייה: נסייע למשטרה באכיפת הבידודים

מערכת פורטל זהר.נט

מקרה שלישי של קורונה בכרמיאל בשבוע האחרון. תושבת העיר שחזרה עם בעלה מטיול בירדן, התלוננה על אובדן חוש הריח והטעם, ערכה בדיקה לגילוי קורונה ונמצאה חיובית. היא ובעלה הונחו להישאר בבידוד ביתי.

רק לפני כמה ימים, התברר כי תושבת העיר בשנות ה-40 לחייה שחזרה מטיול ברוסיה הדביקה את בעלה, הוא לקה בסימפטומים קשים והובא לאשפוז במרכז הרפואי לגליל (בית החולים) בנהריה. מצבו הוגדר קשה. מדובר בשלושה מקרים בתוך שבוע של אנשים שנמצאו חיוביים אחרי תקופה ארוכה של אפס חיוביים, ובכל המקרים החדשים יש קשר בין יציאה לחוץ לארץ לבין ההידבקות.

במוצאי שבת ערך ראש העיר משה קונינסקי ישיבת הערכת מצב בהשתתפות בכירי העירייה לנוכח התפשטות החוזרת של נגיף הקורונה. על רקע הדיווחים כי בכרמיאל יש כעת 3 חולים פעילים ששבו מחו״ל ו-113 מבודדים, סוכם כי עיריית כרמיאל תסייע למשטרה בנושא אכיפת מבודדים. כמו כן תחדש העירייה את החקירות האפידמיולוגיות. בנוסף הנחה ראש העיר להמשיך להפעיל את מערכת החינוך במתכונת רגילה, תוך הקפדה על ההנחיות של עטיית מסכה במבנים ובהסעות. קבלת הקהל בעירייה תתקיים בכפוף לזימון תור מראש באתר העירייה והעירייה נערכת לקבלת הנחיות מהממשלה.

עוד הוחלט כי, החל מהשבוע הבא תאגיד המים עין כרמים יחל בניתור מי הביוב בעיר ע״י חיישנים לזיהוי נגיפי קורונה, דבר שיסייע בבידוד התפשטות של הנגיף.

ראש העיר משה קונינסקי: ״עיריית כרמיאל תמשיך לעמוד בקשר עם הגורמים המקצועיים וגורמי הבטחון על מנת להמשיך את שגרת החיים עד כמה שניתן. אנו קוראים לציבור לשמור על הכללים ולעטות מסיכות במבנים סגורים״.

כתבה מעניינת:

שריפה במקבץ דיור רבין. צילום פרטי

פצועים בשריפה במקבץ דיור מוגן בכרמיאל

שתפו(עדכון אחרון: יום ד' 11.5.2022, 18:10) מערכת פורטל זהר.נט שלושה בני אדם, בהם גבר בן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.