הפועל חולון מכבי נדב כרמיאל משחק נדב באלוה ז״ל צילום אייל מן
הפועל חולון מכבי נדב כרמיאל משחק נדב באלוה ז״ל צילום אייל מן

חולון התארחה בכרמיאל במשחק לזכר נדב באלוה ז״ל

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

ערב מרגש היה ביום רביעי באולם הספורט הורביץ בכרמיאל, כשהפועל חולון מליגת העל, הגיעה למשחק הנצחה נגד מכבי נדב כרמיאל מליגה א', לזכרו של לוחם סיירת אגוז, סמ"ר נדב באלוה, שנפל במהלך פעילות מבצעית במלחמת לבנון השנייה. הקבוצה, מכבי נדב כרמיאל, הוקמה על ידי אליפז באלוה, אביו של נדב ז"ל, שהיה כדורסלן בכרמיאל.

לפני המשחק נערך טקס לזכרו של נדב באלוה ז"ל, במהלכו נישאו דברים בשבחו וסופר סיפור הקרב במארון א-ראס במלחמת לבנון השניה שבו מצא את מותו. מיד לאחר כן התקיים גם טקס הדלקת נרות לרגל חנוכה. סופגניות טעימות חולקו לצופים עם כניסתם לאולם.

כוכבי הפועל חולון גיא פניני ויוגב אוחיון קיימו גם מפגש קצר עם שחקני מחלקת הנוער בכרמיאל, וסיפרו להם על דרכם המקצועית.

מי שיזם ועמד מאחורי המפגש היה יו"ר העמותה לקידום הספורט בכרמיאל, נתנאל הררי. האירוע המרגש התקיים במעמד ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי, בני משפחת באלוה, חבריו של נדב ז"ל לסיירת אגוז, וחובבי כדורסל רבים, שכיבדו בנוכחותם את זכרו של בן העיר, שנפל בהגנה על המולדת.

אליפז באלוה: ״חשוב להדגיש שהארוע אורגן על ידי קבוצת מכבי נדב באופן מלא ללא סיוע של העירייה, למען התושבים והאוהדים. מכבי נדב פועלת ותמשיך לפעול כל העונה על מנת לקרב את הקהילה לקבוצה ולכדורסל. במהלך השנה אנו פועלים רבות להביא אוהדים חזרה למגרש, מתחברים עם הקהילה ומארחים קבוצות שונות מכרמיאל, המשחק עם חולון שאורגן על ידי מכבי נדב ובסיוע נתנאל הררי מהווה נדבך נוסף בייבור לקהילה. ספורט בונה ערכים, ספורט בונה קהילה, מסע של מורשת למען הספורט בכרמיאל, זה המוטו המרכזי בעשייתנו״.

והיה גם משחק, שהסתיים בניצחון הקבוצה האורחת מחולון, 69:88. לכרמיאל קלעו: כפיר אסייג – 9 נק', ניצן מדר ואסף אלגלי – 8 נק' כ"א, אליפז באלוה, יוסף גדבאן ומעוז חרמון – 7 נק' כ"א, מיתר עזרא, יבגני וקסלר ועידו הרלב – 6 נק' כ"א, אסף דמרי – 5 נק'.

משחק ראווה נדב באלוה הפועל חולון מכבי נדב כרמיאל צילום אייל מן
צילום אייל מן
צילום אייל מן

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל קבוצתי. צילום עידן שוחט

וזה נגמר: מכבי עירוני כרמיאל ירדה לליגה א׳

שתפואחרי שנתיים בליגה הארצית ואחרי המיזוג המדובר בענף הכדורסל, הקבוצה הבכירה ירדה סופית לליגה א׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.