רצח בכרמיאל זירת האירוע רחוב קטיף

חצי שנה אחרי הרצח שזיעזע את העיר: הרוצח עדיין מסתובב חופשי

שתפו

ב-25 בפברואר נרצח בוריס ויניק בביתו בגבעת רם והמשטרה עדיין ממשיכה לחקור. טרם נעצרו חשודים

מאת גיל דובריש
חצי שנה בדיוק חלפה מאז מקרה הרצח שזיעזע את העיר והמשטרה עדיין נמצאת בעיצומה של החקירה. בשלב זה אין חשודים או מעצרים.

ב-25 בפברואר השנה, בשעות הצוהריים, נמצא בוריס ויניק, תושב כרמיאל, כבן 75, ללא רוח חיים בביתו שברחוב קטיף כשעליו סימני אלימות. חובשים ופראמדיקים של מד״א שהוזעקו למקום קבעו רשמית את מותו. לזירת האירוע זרמו כוחות משטרה רבים מכל המרחב, ביניהם חוקרים שפתחו בחקירה בסיוע מעבדת זיהוי פלילי.

בשלב הראשון חשדה המשטרה כי מדובר בפריצה או מעשה שוד שהשתבש. כמעט מיד הוטל איפול על החקירה והוצא לבקשת המשטרה צו איסור פרסום על כל פרטי החקירה. הצו הוארך מספר פעמים עד לסוף חודש יולי האחרון. החקירה שהוטלה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית נמשכה כל העת תוך כדי שימוש באמצעים שונים, בין השאר במעקב אחרי מצלמות האבטחה הפזורות של המוקד העירוני. זאת בנסיון לאתר ולמצוא דמויות חשודות או רכבים חשודים שהיו באזור בשעת הרצח. ככל הידוע לא בוצעו מעצרים ולא אותרו חשודים. המשטרה המשיכה כל הזמן לחפש כיווני חקירה חדשים, אך ככל הידוע לנו, עד כה לא הושגה התקדמות משמעותית. הרוצח עדיין מסתובב חופשי.

ממשטרת ישראל נמסר בתשובה לפניית פורטל זהר.נט: ״עם קבלת הדיווח במשטרה, נפתחה חקירה במחלק הרצח ביחידה המרכזית אשר עודנה מתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי נבדקים מספר כיווני חקירה. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת״.

צפו בסרטון מזירת הרצח בפברואר האחרון:

 

כתבה מעניינת:

ירי לילי על סוכנות רכב כרמיאל צילום מתוך מצלמת האבטחה. פורסם לראשונה ע"י חדשות בזמן - בטלגרם

מלחמת פרוטקשן בכרמיאל? אלמונים ירו על סוכנויות רכב

שתפוצפו: חשוד מבצע ירי בנשק אוטומטי באזור התעשייה בעיר, נזק נגרם למבנה ולרכבים הסרטון פורסם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.