משטרה אילוסטרציה 2018 צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה - מחוז צפון
צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה - מחוז צפון

חשד לרצח בראמה, תינוק נפטר, נער נפל מצוק גבוה: סיכום אירועי היומיים האחרונים

שתפו

לטובת כל מי שמעוניין להתעדכן בנעשה באזורנו, הנה סיכום קצר של אירועי היומיים האחרונים (שישי עד ראשון 13.8.2021-15.8.2021) בכרמיאל ובאזור

חשד לרצח בכפר ראמה

חשד לרצח נוסף בחברה הערבית בעקבות ירי בכפר ראמה. ביום ראשון בבוקר (15.8.2021) נרצח סאהר איסמעיל, שמונה לאחרונה ליועץ לשרת החינוך יפעת שאשא ביטון ונחשב למקורבו של השר גדעון סער. איסמעיל שובץ במקום ה-17 ברשימת תקווה חדשה.

תושב הכפר בשנות ה-50 לחייו בעת שישב ברכבו הפרטי ליד הבית ונפצע אנושות. הצוות הרפואי שהוזנק למקום נאלץ לקבוע את מותו של האיש. כוחות משטרה רבים בליווי מעבדה ניידת הוזנקו למקום ובודדו את הזירה, בשלב הראשון נאספו ממצאים מהמקום. החקירה הוטלה על היחידה המרכזית במחוז צפון.

פראמדיק מד"א מיכאל בביונישב: ״כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שסבל מפציעה חודרת בגופו מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו״.

נפטר תינוק חודש וחצי

במרכז הרפואי לגליל (בית החולים בנהריה) נפטר ביום שבת (14.8.2021) תינוק כבן חודש וחצי ממג'ד אל כרום. התינוק הובא לבית החולים על-ידי צוות מד״א כשהוא במצב אנוש ותוך כדי ביצוע פעולות החייאה.

לדברי האם, בעת שניסתה להעירו בבוקר, הבחינה כי בנה אינו בהכרה, ללא דופק וללא נשימה, והזעיקה את כוחות ההצלה. התינוק הוכנס לחדר טיפולים במיון ילדים, שם נמשכו פעולות ההחייאה, ולמרות מאמצי הרופאים, הם נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות המוות לא ברורות.

נער מכרמיאל נפצע בנפילה מצוק גבוה

בן 14 מכרמיאל שטייל במסגרת פרטית בהר חלוץ, נפגע ביום שבת כשנפל מצוק בגובה 4 מטרים. הוא חולץ במצב בינוני במבצע מורכב ומסובך עקב תנאי השטח במקום. לכתבה המלאה ליחצו על התמונה.

נפל מצוק גבוה: חולץ נער מכרמיאל שטייל בהר חלוץ

כתבה מעניינת:

מרכז נוחות מרכז רפואי זיו בית חולים צפת דוברות מרכז רפואי זיו

אם כבר מגיעים לבי״ח צפת: נפתח מרכז חנויות חדש

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם כבר אתם מגיעים עד למרכז הרפואי ע״ש זיו (בית החולים) בצפת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.