טרגדיה בכרמיאל - יבת מותו של דניאל סולומון הייתה אירוע מוחי
סיבת מותו של דניאל סולומון הייתה אירוע מוחי

טרגדיה בכרמיאל: נער בן 16 נפטר בעקבות מהלומה שספג מחבר

שתפו

צפייה משותפת בגמר המונדיאל הסתיימה באסון, עם מותו של נער בן 16  בעקבות ויכוח על טופס הימורים

טרגדיה בעקבות צפייה משותפת בגמר המונדיאל. נער בן 16 שהתארח אצל חברו נפטר בעקבות מהלומה שספג ממנו  בתום המשחק, לאחר ויכוח שפרץ ביניהם.

המקרה אירע מעט לאחר חצות בחצר הבית בשכונת הגליל, שם התכנסה קבוצה של חברים כדי לצפות בגמר המונדיאל בין גרמניה לארגנטינה. בתום המשחק, בו ניצחה גרמניה, פרץ ויכוח בין הנער המארח, בן 17, לבין אחד החברים, בן 16. במהלך העימות בין השניים, הנער המארח הלם  בראשו של החבר וזה נפל לאחור, התמוטט על הרצפה ואיבד את ההכרה. הנערים ששהו במקום הזעיקו מיד את המשטרה ואת מד"א, אשר פינה את הפצוע לבית החולים לגליל מערבי בנהריה, כשהוא במצב קשה. לפנות בוקר (יום ב') נקבע מותו של הנער.

עדי הראייה לוויכוח סיפרו לחוקרי המשטרה, כי הנער בן ה-17 היה עסוק בנקיון הפסולת שהשאירו החברים בעקבות הצפיה במשחק, בעוד חברו שהתאכזב מכך שלא הצליח לנחש בווינר את תוצאת הגמר, הצית את טופס ההימורים. בן  ה-17 הביע את כעסו על חברו משום שגרם ללכלוך נוסף, ואז פרץ ביניהם, כאמור, הוויכוח.

כאשר אנשי מד"א הגיעו למקום הם מצאו את הנער הממוטט כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק נשימה. אחרי טיפול ראשוני ומאמצי החייאה, חזר הדופק, והנער פונה לביה"ח נהריה, שם נקבע מותו לפנות בוקר. בהמשך הובהלה לבית החולים גם אמו של הנער התוקף, שהייתה בבית בעת המקרה וחשה ברע.

ממלא מקום מפקד משטרת כרמיאל, סגן-ניצב אמג'ד שייח', אמר לזהר הצפון וזהר.נט כי מדובר במקרה טרגי: "למעשה, נער בן 17 מצא את מותו בגלל שטות. הייתה כאן פגישה של חברים  שצפו במשחק כדורגל ולפתע החל ויכוח תמים בין שניים מהחברים. החשוד היכה את הנער, וזה נפגע באורח קשה ונפטר לאחר מספר שעות. עדיין לא ברורה הסיבה המדוייקת למותו של הנער, הגופה נשלחה לנתיחה במכון הפתולוגי באבו כביר".

המשטרה עצרה את החשוד בתקיפה, והא נחקר לפנות בוקר ע"י חוליית הנוער, כשאביו לצידו. במשטרה עדיין לא יודעים באיזה סעיף להאשים את החשוד, אך על מנת להמשיך בחקירה, הוא הובא ביום שני בבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום בעכו. לדברי סנ"צ אמג'ד שייח, הנער המום מההתרחשות ומשתף פעולה עם חוקריו והוסיף כי "מדובר בבני טובים, שאינם מוכרים למשטרה". כמו כן הוסיף כי עדיין לא ברור אם היו מעורבים משקאות אלכוהוליים באירוע.עוד אפשרות שתיבדק, היא האם למנוח היה פגם מולד שגרם למותו בעקבות המהלומות שספג.

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *