יום העצמאות בכרמיאל: עומר אדם, הדג נחש ויובל דיין
יום העצמאות בכרמיאל: עומר אדם, הדג נחש ויובל דיין

יום העצמאות בכרמיאל: עומר אדם, הדג נחש ויובל דיין

שתפו

חגיגות יום העצמאות בעיר יהיו השנה שמחות במיוחד, עם שורה של כוכבים שתופיע על הבמה המרכזית בערב ובאמפי פארק המחצבות למחרת. לאומנים שבכותרת יצטרפו השנה גם נתן גושן, גלעד שגב, דניאל אסייג, יובל המבולבל ואחרים. כמה תשקיע העירייה השנה בחגיגות? הפרטים בכתבה שלפניכם

יום העצמאות הקרוב יהיה שמח במיוחד בכרמיאל. בשנים קודמות נהגו תושבים רבים להתלונן על חוסר ההשקעה בהבאת אומנים מהשורה הראשונה לחגיגות העצמאות בעיר, אבל הפעם נדמה כי לא תהיה שום סיבה לטענה.

בעיריית כרמיאל החליטו השנה לפנק ולהביא אומנים ידועים ואהובים שיופיעו במסגרת החגיגות בבמה המרכזית ברחבת העירייה. מדובר בעומר אדם, להקת הדג נחש ויובל דיין. בתקשורת הארצית פורסמו השבוע התעריפים שגובים האומנים עבור ההופעות ביום העצמאות, ולפי רשימה זו, תשקיע העירייה קרוב לרבע מיליון שקלים רק כדי להביא לכאן את האומנים. על-פי הנתונים, עומר אדם גובה סכום של 116 אלף שקלים להופעה, הדג נחש מקבלים 85 אלף ש”ח, ואילו יובל דיין “מסתפקת” ב-33 אלף ש”ח. אומנים אלה יופיעו גם על במת העצמאות בכרמיאל וגם במקומות נוספים בצפון באותו ערב. כך למשל, עומר אדם יגיע לעכו וקריית אתא ויובל דיין תהיה גם ביקנעם ועכו.

יחסית לרשויות אחרות בצפון, כרמיאל נמצאת בצמרת הערים המשקיעות השנה, אחרי חיפה, קריית מוצקין ונשר, שישלמו מעל 300 אלף ש”ח. כרמיאל מקדימה הפעם ערים רבות אחרות, כמו עפולה, טבריה, יקנעם, קריית ביאליק, ואף את חדרה וקיסריה.

כמו כן יופיעו בערב יום העצמאות האחים אסנר ושולה חן, גלעד שגב, וכן דניאל אסייג ורועי צברי במופע סטנד אפ. למחרת, יום העצמאות, יופיעו באמפי פארק המחצבות נתן גושן, יובל המבולבל, אורנה דץ ועוד.

עומר אדם. יככב על הבמה המרכזית
עומר אדם. יככב על הבמה המרכזית

בעיריית כרמיאל מציינים כי ההשקעה במופעי יום העצמאות נובעת מכך שלפני כשלוש שנים, בעקבות סקר שביעות רצון וקבוצות מיקוד של תושבים מאירועי יום העצמאות, הוחלט לערוך שינוי במבנה אירועי יום העצמאות.

השינוי כלל מעבר מתחם האירועים לשדרה ורחבת העירייה, הפעלת מספר מתחמי פעילות במקביל ושילוב אמני זמר מובילים בחגיגות.

בנוסף מפעילים מתחם לילדים, פיקניק עם פעילויות, מתנפחים ואקסטרים.

לדברי דוברת העירייה לביאה שלו-פישר, “לאחר השינוי עלתה משמעותית שביעות הרצון של התושבים וכמות התושבים שנוטלים חלק בפעילות עולה בכל שנה”.

באשר לכוחות המקומיים עליהם התבססו החגיגות בימי העצמאות בשנים קודמות, אומרת שלו-פישר: “הגופים המקומיים זוכים להופיע לאורך כל השנה ובחגיגות עצמאות הם מוזמנים להנות מכל הפעילויות כמו כל התושבים”.

“הפעלת פעילות תרבות ופנאי מצריכה משאבים רבים ועיריית כרמיאל רואה חשיבות רבה בפעילות התרבות והצבת כרמיאל כמרכז התרבות של הצפון”, מסכמת הדוברת.

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.