רצח רחוב קטיף תמונה ראשית 2019-02-25 צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

יום למחרת הרצח: השכנים בהלם

שתפו

אחת השכנות בבניין המגורים ברחוב קטיף: ״שמעתי רעשים, חשבתי שמזיזים רהיטים בדירה״

מאת גיל דובריש

יום אחרי האירוע המזעזע בשכונת מגורים בכרמיאל, שבו נרצח על-פי החשד תושב העיר, בוריס ויניק, בן 75, בביתו (כנסו לכתבה), השכנים בבניין המגורים הקטן המומים, מתקשים לעכל את מה שאירע ומרגישים מבוהלים.

מאחר שהוטל צו איסור פרסום על החקירה המשטרתית, לא ניתן לפרסם פרטים רבים על מה שקרה שם, בדירת הגן ברחוב קטיף בעיר. מה שניתן לפרסם הוא, שבסביבות השעה 12 בצהריים, חזרה רעייתו של המנוח לדירת הגן הנמצאת בקומת הקרקע וגילתה כי הדלת פתוחה, היא נכנסה לתוך הבית ונחרדה לראות את בעלה שוכב על הרצפה ללא הכרה כשעליו סימני אלימות קשים.

קיראו בפורטל זהר הצפון:

״מדובר בזוג מקסים ושקט, שכנים טובים, אף פעם לא היו איתם בעיות מיוחדות״ סיפרו שכנים של השניים. אחת השכנות המתגוררת בבניין, סיפרה כי שמעה קולות רעש רבים וחשבה כי ״מזיזים את הרהיטים בבית״, כלשונה. ״בסביבות השעה 9:20, אולי קצת יותר, שמעתי רעשים מהדירה של בוריס, זה נמשך כמעט שעה. בערך 20 דקות אחרי שהפסיק הרעש יצאתי מביתי ובדרך הבחנתי שדלת הדירה פתוחה מעט, הייתי בטוחה שמישהו מבני הזוג יצא להשליך את האשפה״.

רק בשעות הצהריים, שמעה השכנה על המקרה המזעזע ומאז היא מתקשה להירגע. ״בדיעבד, הבנתי שהרעשים ששמעתי מהדירה היו כנראה קולות המאבק, אם רק הייתי יודעת… פשוט, מי חושב שדבר כזה יכול לקרות אצלנו בבניין, זה לא נתפס! גם שיחזרתי כל היום לעצמי מה היה קורה אם הייתי יורדת למטה כדי לבדוק מה קורה שם והייתי נתקלת ברוצח, איך זה היה נגמר? אולי היו מוציאים שתי גופות מהבניין… אני לא מסוגלת להירגע, כל היום חושבת ומשחזרת את הרעשים האלה בבוקר, זה נורא״.

 

כתבה מעניינת:

חלק משיחה וואטסאפ בין סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה עם עבריין מין. צילום: דוברות המשטרה

ניסה ״לצוד״ ילדות באינטרנט: נעצר תושב דיר אל אסד במבצע משטרתי ארצי

שתפומערכת פורטל זהר.נט גבר מהכפר דיר אל אסד ליד כרמיאל נמנה על 33 חשודים מכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.