נזקים בחנות בכרמיאל לאחר הירי. צילום פרטי
נזק לבית העסק לאחר הירי. צילום פרטי

ירי בכרמיאל: פוטר מהעבודה והתנקם במעסיקיו

שתפו

צעיר שפוטר מעבודתו בחנות באזור התעשייה החליט לא לעבור על כך בשתיקה ופתח בירי. אין נפגעים. הוא נעצר, המשטרה מחפשת את שותפו למעשה

מאת גיל דובריש

בעקבות ירי מנשק אוטומטי לעבר בית עסק בכרמיאל, נעצר צעיר תושב אחד הכפרים באזור בחשד למעורבות במעשה.

האירוע התרחש ביום שלישי האחרון (12.10.2021) בסביבות השעה 3 לפנות בוקר. הצעיר וחשוד נוסף הגיעו כשהם רכובים על אופנוע לבית עסק שנמצא באזור התעשייה בכרמיאל. הם עצרו ליד החנות, כשהם חבושים בקסדה, שלפו נשק אוטומטי ופתחו בירי לעבר החנות. עקב השעה החריגה לא היו אנשים במקום ולא נגרמו פגיעות בנפש. לחנות נגרם נזק קל, בעיקר לחלונות הראווה ולסחורה. לאחר הירי, החשודים נמלטו במהירות באופנוע ויצאו מהעיר.

צוותי שיטור ומשטרה הגיעו למקום ההתרחשות ופתחו בחקירה. החוקרים עשו שימוש במצלמות האבטחה המותקנות במתחם ועלו די מהר על עקבותיהם של החשודים. אחד מהם נתפס על-ידי משטרת כרמיאל, נעצר ונחקר. מהממצאים עולה כי מדובר בעובד החנות שפוטר לאחרונה מעבודתו – ולפי החשד החליט שלא לעבור על כך בשתיקה וביצע את הירי כנקמה נגד מעסיקיו. זהותו של החשוד השני ידועה למשטרה והיא פועלת באמצעים שונים כדי לאתרו ולעצור אותו לחקירה.

זהו מקרה הירי השני באזור התעשייה בכרמיאל בתוך שלושה חודשים. בחודש יולי האחרון פירסמנו בפורטל זהר.נט על אלמונים שירו לעבר סוכנויות נסיעות באזור התעשייה.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

ירי על חנות בכרמיאל אזור התעשייה
צילום: פרטי

 

כתבה מעניינת:

תקר פנצ׳ר רכב מכונית

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפותושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.