בית / חדשות / חדשות כרמיאל / כאן שביתה: אין רכבות מכרמיאל לחיפה
תחנת רכבת כרמיאל 2018-07

כאן שביתה: אין רכבות מכרמיאל לחיפה

מאת גיל דובריש

ועד העובדים של רכבת ישראל פתח בשעות אלו (ראשון בצהריים) בשביתה בקו כרמיאל – חיפה חוף הכרמל, זאת לאחר שהשיחות בין הוועד להנהלת הרכבת הגיעו למבוי סתום. קו נוסף שהושבת ע״י ועד העובדים של הרכבת הוא ראשון לציון – לוד.

ראשי ההסתדרות בראשות ארנון בר דוד והנהלת הרכבת בראשות המנכ״ל, שחר איילון, פתחו הבוקר בדיונים על מנת למצוא פשרה על רקע העימות בין עובדי הרכבת להנהלה אך לא הצליחו להגיע לידי הסכמה. בין הצדדים קיימת מחלוקת על סידורי העבודה של נהגי הקטרים.

מהנהלת רכבת ישראל נמסר כי היא ״מתנצלת בפני הנוסעים ומצרה על כך שבעוד שמ"מ יור ההסתדרות והממונה על התחבורה בהסתדרות יושבים למו"מ עם הנהלת הרכבת פורץ ועד העובדים בשביתה פראית וחסרת אחריות.אנו מבקשים להביא לידיעת הציבור כי בעוד שהנהלת הרכבת וראשי ההסתדרות הגיעו לפתרון פשרה – דחתה אותו יו"ר ועד הרכבת, גילה אדרעי… אנו פונים להנהלת ההסתדרות לאכוף את סמכותה ולהורות על הפסקת השביתה באופן מיידי… אנו קוראים לכל הצדדים לגלות בגרות ואחריות״.

ועד עובדי רכבת ישראל פירסם הודעה בה נאמר: "הוועד הודיע… להנהלת החברה כי לאור העובדה שההנהלה מנסה בכוחנות להוציא סידור עבודה מסוכן בטיחותית המסכן את הנהגים ואת ציבור הנוסעים, הוחלט להפעיל את סכסוך העבודה".

קיראו בפורטל זהר הצפון:

שתפו

כתבה מעניינת:

רכבת תחנה כרמיאל לוח זמנים 2019

מתכננים לנסוע ברכבת בסופ״ש הבא? התחנה בכרמיאל תהיה סגורה

עבודות תשתית בקריית מוצקין יגרמו להפסקת שירות הרכבות מתחנת כרמיאל החל מהלילה שבין חמישי לשישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.