אבי גיסברג סקאוט הנבחרת

כבוד: אבי גיסברג מכרמיאל מונה לסקאוט של נבחרות ישראל הצעירות

שתפו

מנהל המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל ושחקן העבר, הפך לכרמיאלי הראשון שממונה לסקאוט נבחרות ישראל

מאת גיל דובריש

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל, מונה השבוע באופן רשמי לסקאוט נבחרות ישראל הצעירות (עד גיל 19).

בעקבות המינוי אמר גיסברג: ״אני שמח להיות חלק מהשינוי בנבחרות ישראל , מרגיש תחושת שליחות וגאווה לי ולמכללה לכדורגל כרמיאל. כמובן שהדבר לא יפגע במכללה לכדורגל ואני אמשיך לנהל באותה התלהבות ולעשות הכל למען הילדים בכדי שהם יקבלו את הטוב ביותר. זהו אתגר גדול להצטרף למהפכה בנבחרות ישראל ולהיות חלק מזה, אני מודה לניר לוין, זאביק זלצר ולירון גלאט על האמון וכמו בכל דבר, אתן הכל בצורה הכי מקצועית שיש״.

גיסברג, תושב כרמיאל, מנהל מזה שנים את המכללה לכדורגל במסגרת עמותת פרחי כרמיאל. בצעירותו שיחק בקבוצות הנערים והנוער של מכבי חיפה ואף זכה עם קבוצת הנוער בדאבל. הוא נמנה על סגל נבחרת הנערים והיה קפטן נבחרת ישראל צפון בגיל נערים. לאחר מכן המשיך לקריירה מקצוענית שבמהלכה שיחק במכבי עכו ובני סכנין, עימן השיג תארי אליפות בליגות המשנה.

כיום בנוסף לניהול המכללה לכדורגל, משמש אבי כפרשן כדורגל, בין היתר בערוץ 2 לשעבר, ערוץ 1 וערוץ הספורט. כמו כן הוא חבר צוות זהר הצפון ומפרסם בלוגים באתר ובעיתון זהר הצפון. ההערכה הרבה לה הוא זוכה כאיש מקצוע בענף הכדורגל זוכה כעת להכרה ארצית באופן רשמי, עם מינויו לסקאוט של הנבחרות הצעירות.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל מפגש פתיחה

בשיא החום: הפועל עירוני כרמיאל פתחה באימונים

שתפומאת גיל דובריש בשיא החום: הפועל עירוני כרמיאל פתחה השבוע את עונת 2021-2022 באימון ראשון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.