נדיה שוחט מתוך דף הפייסבוק 2018
נדיה שוחט. מתוך דף הפייסבוק

כרמיאלית מעוכבת בברזיל, בתה מבקשת עזרה מהציבור: אתם המוצא האחרון שלנו

שתפו

משפחתה‭ ‬של‭ ‬נדיה‭ ‬שוחט‭ ‬טוענת‭ ‬כי‭ ‬היא‭ ‬מוחזקת‭ ‬בתנאים‭ ‬קשים‭ ‬ומנסה‭ ‬לגייס‭ ‬כספים‭ ‬למימון‭ ‬הסיוע‭ ‬המשפטי

מאת גיל דובריש

תושבת כרמיאל, נדיה שוחט, מעוכבת בימים האחרונים בברזיל, שם נתפסה ע״י השלטונות בנסיבות לא ברורות. בתה של נדיה, מבקשת את עזרת הציבור בסיוע כספי שנועד לממן את עלויות שכר הטרחה של עורכי הדין בארץ ובישראל בהליכים המשפטיים המתנהלים בעניינה.

שוחט, ילידת העיר וולדיבוסטוק ברוסיה, היא קוסמטיקאית רפואית במקצועה ומנהלת בשנים האחרונות סלון מצליח לעיצוב שיער וטיפוח במרכז העירה. לאחרונה יצאה לברזיל לפרק זמן קצר, אך נתפסה בעיר סאו פאולו בגין חשדות המיוחסים לה ועדיין לא ברור לגמרי מה טיבם – וכעת היא מעוכבת שם בתנאים קשים במיוחד, כך לטענת בני משפחתה. כעת עושים בעלה, בתה הגדולה ולריה ובנה הקטן בן ה-8, מאמצים כבירים לשחררה ולהביאה ארצה, משימה קשה ביותר.

בתה של נדיה, ולריה, פנתה בקריאה נרגשת לציבור וטוענת כי השגרירות הישראלית אינה עושה דבר על מנת לסייע לאימה: ״…אתם המוצא האחרון שלי לעזרה! אמא שלי… נמצאת בסאן פאולו, בתת תנאים (כאן לא המקום לפרט את הסיבות). אני חייבת לגייס סכומי ענק שכ"ט לעורכי דין (בארץ ובברזיל) על מנת להעבירה לארץ, השגרירות אינה עוזרת לי בכך. כל מי שמכיר את אמא שלי, יודע שמדובר באישה טובה, שתמיד עזרה לכולם, אף פעם לא אמרה לא, גם כשהדבר היה בלתי אפשרי, היא לא ויתרה, רק רצתה לעזור. הפעם היא (ואני) צריכה את העזרה שלכם. אם כל אחד יתרום אפילו קצת, רק כמה שהוא יכול, זה יקדם אותנו עוד צעד אחד קטן אל היעד. באמת שמדובר בסכום גדול מאוד. אני ואבא שלי עובדים מסביב לשעון, כדי לשלם משכנתא גדולה, חשבונות וכמובן מנסים לחסוך לעו"ד, לבד לא נצליח לעשות זאת. אחי הקטן בן ה-8 זקוק לה, ולא מבין לאן אמא שלו נעלמה! ב – ב – ק – ש – ה תעזרו לנו!!״.

את פרטי חשבון הבנק המלאים לסיוע, ניתן למצוא בדף הפייסבוק של Valeria Shohat

 

לדיווחים וחדשות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …


תגובה אחת

  1. אני מוכן לתת 6000 אלף דולר בתנאי שאתם תביאו אישור או מכתב מי ברזיל שהיא לא מעוקבת על עברת 4 וחצי קוקאין לישראל לפני שעושים מעשה כזה צריך לחשוב על הילדים שיש לה כנראה לא חשבה אז זה העונש שמגיע לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.