תנופה צפונית תערוכה תמונות בכרמיאל
צילום באדיבות קהילת תנופה צפונית

כרמיאל בפוקוס: אף פעם לא ראיתם את כרמיאל ככה

שתפו

המחזור השני של ״כרמיאל בפוקוס״ – פרויקט כרמיאלים מצלמים טבע עירוני, יוצא לדרך. התמונות הנבחרות יככבו ברחבי העיר

מערכת פורטל זהר.נט

המחזור השני של פרויקט תערוכת הצילומים כרמיאל בפוקוס יוצא לדרך. קהילת תנופה צפונית שיוזמת את הפרויקט מזמינה את תושבי כרמיאל לקחת חלק ולשלוח תמונות לפי קטגוריות שייבחרו אחת לתקופה. התמונות הנבחרות יודפסו ויוצבו במקומות נבחרים ברחבי העיר.

מטרות הפרויקט היא לחשוף לעיני הציבור את הטבע העירוני בכרמיאל תוך מתן במה ייחודית ליוצרים שונים בקהילה, לעודד מעורבות קהילתית, ליצור גאווה עירונית, ולפרסם ולמנף את העיר כאתר תיירות.

בימים אלה אתם יכולים לראות ברחבי כרמיאל את התמונות שצילמו תושבי העיר במסגרת המחזור הראשון של הפרוייקט, כשהן מוצגות בקונספט של גלריה פתוחה בתחנות אוטובוס. לדברי היוזמים, ״התמונות משקפות את הנוף והטבע המדהים שיש לנו ממש כאן, ליד הבית״.

לאור ההצלחה וההתלהבות מהתמונות שפורסמו במחזור הראשון, חברי תנופה צפונית שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה למחזור השני, באותו הנושא של טבע עירוני ובוטניקה – בעלי חיים, צמחי בר בסביבה עירונית, פריחה וחורש כולל תצלומי מאקרו.

רוצים שהתמונות שלכם יוצגו גם הן ברחבי העיר? שלחו בהקדם את התמונות שלכם ואולי גם תמונותיכם יבחרו ויהיו חלק מהתערוכה. לפרטים היכנסו לדף של כרמיאל בפוקוס באתר תנופה צפונית.

חברי קהילת תנופה צפונית יוזמים ומנהלים את הפרויקט בהתנדבות מלאה תוך שיתוף פעולה עם האגף לאיכות הסביבה בעיריית כרמיאל ומרכז צעירים, במימון המשרד להגנת הסביבה.

כתבה מעניינת:

באיזה בי״ס בכרמיאל מתגייסים יותר?

שתפואחוז המתגייסים לצה"ל בכרמיאל גבוה יחסית לממוצע הארצי כמעט ב-10% לגברים ובכ-17.5% לנשים. באיזה בית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.