כשהרבי שמח…

שתפו

מאות תושבים השתתפו באירועי שמחת תורה והקפות שניות בכרמיאל

כמידי שנה נערכו בכרמיאל אירועי שמחת תורה בהובלת ישיבת ההסדר כרמי-אל בסיועה של המועצה הדתית שאירחה עשרות תלמידי ישיבות צעירים מרחבי הארץ. התלמידים הסתובבו ברחבי העיר במהלך החג, רקדו ושרו כמצוות החג בלמעלה מ-20 בתי כנסת, ברחבי העיר ובמדרחוב קק"ל.

בצאת החג התקיים ברחבת העירייה אירוע 'הקפות שניות' העירוני ביוזמת המועצה הדתית ועיריית כרמיאל. באירוע לקחו חלק מאות תושבים לצד רבני העיר הרב אליהו מלכא והרב אברהם צבי מרגלית, ראש העיר עדי אלדר, יו״ר המועצה הדתית שאול פרץ, ראש ישיבת ההסדר, הרב יעקב ידיד, הרב עמי אילוז, חברי מועצת העיר, גבאי בתי הכנסת, רבני קהילות ואורחים. כל הקפה החלה בדברי ברכה של אחד המכובדים ולאחריה שמחה וריקודים. באירוע החגיגי הופיעו הזמר אורן אריכא ותזמורתו והזמר אבי בן ישראל.

בעיריית כרמיאל שיבחו את תלמידי ישיבת ההסדר כרמי-אל וחברי הגרעין אורות כרמיאל, את חניכי ישיבת בני עקיבא ואת עשרות תלמידי ישיבת מורשה מירושלים.

״החג הזה מציין את המחזוריות שבחיינו ובחיי העם היהודי ואנו צריכים תמיד לזכור שכוחנו באחדותנו. עם ישראל חי״, בירך ראש העיר עדי אלדר.

חסידיו של הרב אברהם מרגלית חגגו את שמחת תורה כפי שהם יודעים לעשות, בהילולא רבה ובהשתתפות עשרות רבות של מאמינים, מבוגרים וילדים כאחד. מי שלא ראה מעולם את הרב כשהוא מרקד וקופץ עם בקבוק בירה על מצחו, לא ראה שמחה גדולה מימיו…

צילום: תומר בדש, טל״ק כרמיאל
צילום: תומר בדש, טל״ק כרמיאל
צילום: תומר בדש, טל״ק כרמיאל

כתבה מעניינת:

מוחמד זורי צילום פרטי

״אין כאן שני עמים, אנחנו גוף אחד״

שתפוהציטוט למעלה שייך למוחמד זורי, סגן ראש מועצת נחף ואיש עסקים, שעדיין מאמין בקיום משותף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.