צילום דוברות משטרת ישראל 2021-022
צילום: דוברות משטרת ישראל 2021-022

כתב אישום: עסק בכרמיאל שימש כתחנת סמים

שתפו

המשטרה הגישה כתב אישום חמור נגד בעל מרכול בעיר לאחר שתפסה בחיפוש בחנותו מעל 300 גרם קנאביס

מערכת זהר הצפון

משטרת ישראל עצרה בעל מרכול בעיר אשר הפעיל בעסק תחנת סמים ומכר קנאביס ללקוחות. אתמול (יום א׳ 28.2.2021) הוגש נגדו כתב אישום חמור בגין סחר בסמים. העסק נסגר בצו מנהלי.

בחיפוש שערכו בלשי משטרת כרמיאל על פי צו בית המשפט במרכול בכרמיאל, נתפסו בעסק מעל 300 גרם סמים מסוג קנאביס. הסמים היו מוכנים לשיווק וחולקו למנות קטנות בשקיות ניילון שקופות. כמו כן נמצאו במהלך החיפוש עשרות שקיות שקופות ומשקל אלקטרוני שעל-פי החשד שימשו לסחר בסמים.

בתום החיפוש נעצר בעל העסק, גבר בשנות ה-30 לחייו. הוא הועבר לחקירה במשטרת כרמיאל.

במהלך חקירה מורכבת, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, אספו חוקרי המשטרה ראיות על כך שבעל העסק סמים מכר בהזדמנויות שונות  סמים מתוך המרכול ללקוחות שונים תמורת כסף, כאשר הוא נמצא בקופה ובו זמנית הוא שוקל את הסמים באמצעות משקל אלקטרוני ומחלק אותם למנות בשקיות ניילון שקופות.

במהלך המעצר נערך לחשוד שימוע על-פי חוק רישוי עסקים והעסק נסגר בצו מנהלי למשך 28 יום.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת וכאמור, ביום ראשון הוגש נגדו כתב אישום חמור על ידי חטיבת התביעות של המשטרה בגין סחר בסמים, החזקת סם שלא לצריכה עצמית, ניהול עסק ללא רישיון ועיסוק בעסק בניגוד לתנאי הרישיון. כמו כן הוגשה בקשה לעצור את החשוד עד תום ההליכים נגדו ובקשה לצו סגירה שיפוטי לעסק על ידי תביעות הרישוי של משטרת ישראל.

מהמשטרה נמסר כי ״משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות, וסיכול של הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

צוות מתנדבים זק״א כרמיאל מטפל בגופת המנוח. צילום באדיבות זק״א כרמיאל

עצוב: גופת אדם ערירי התגלתה במצב ריקבון מתקדם

שתפובעקבות קריאה שהתקבלה במוקד החירום על חשש לחיי אדם, נמצאה גופת תושב כרמיאל (70) בביתו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.