בית / חדשות / ספורט / כדורגל / לא אומרים איכסל על כדורגל

לא אומרים איכסל על כדורגל

שתפו

מ.ס כרמיאל חזרה עם נקודה בלבד ממשחק החוץ באיכסל. פרשת אילן סויסה קרובה לסיומה, השחקן-מנג’ר צפוי לחזור למועדון

מאת אמיר שיבי

מ.ס כרמיאל חזרה ממשחק החוץ נגד הפועל איכסל מעט מאוכזבת לאחר שהצליחה להשיג רק נקודה.

סויסה משוחח עם בוזורגי ודונט. צפוי לחזור
סויסה משוחח עם בוזורגי ודונט. צפוי לחזור

במשחק היו לא מעט רגעים טובים מצידה של כרמיאל, אך אירוע לא פחות מעניין קרה ביציע ולאחר מכן גם על הדשא, או יותר נכון בצידיו, על הספסלים. כזכור, במשחק הקודם של כרמיאל עזב המנג’ר/שחקן אילן סויסה את ספסל הקבוצה במהלך האמצע המחצית השנייה נגד באקה אל גרבייה, לאחר שהבין שהוא לא יקבל דקות משחק. זה המשיך בכך שסויסה לא הגיע לאימוני הקבוצה במהלך השבוע. ביום רביעי בשבוע שעבר, סויסה, בוזורגי והיו”ר ציון טויטו ערכו פגישה שהתקיימה ברוח טובה בה לובנו הענייניים בין הצדדים ונראה שהסדר ישוב על כנו במהרה. המנג’ר/שחקן הגיע לאצטדיון בעילוט, ואת המחצית הראשונה סויסה ראה מהיציע. בהפסקת המשחק הוא ירד אל כר הדשא, שוחח עם המאמן בוזורגי ועוזרו קיצי דונט והעביר לשניים את התרשמותו מהמשחק. במחצית השנייה חבר סויסה אל צוות האימון בספסל.

כנראה שהפרשה קרובה לסיומה וסויסה צפוי לשוב השבוע לאימוני הקבוצה ולהיכלל בסגל במשחק הקרוב נגד הפועל חדרה/גבעת אולגה הנמצאת במקום השמיני, אחד יותר גבוה מכרמיאל הנמצאת בתשיעי. לשתי הקבוצות שמונה נקודות במאזנן, ומה שמפריד ביניהן הוא כמות הכיבושים, חדרה מצאה את הרשת שבע פעמים, כרמיאל רק ארבע פעמים.

במשחק עצמו, חניכיו של המאמן איציק בוזורגי הצליחו בעיקר במחצית השנייה להגיע למצבי הבקעה טובים אך לא מצאו את הרשת. אחד כזה היה בדקה ה-59. אורי צעדון פרץ באגף שמאל וחלף על פני המגן שלו, העביר כדור רוחב נפלא למרכז הרחבה אל סהר דהן, שבעט בלי לעצור מעשרה מטרים, אך הבעיטה הלכה למרכז השער ולא הקשתה על שוער איכסל, אקס כרמיאל רבאח רבאח לתפוס את הכדור.

למזלה של כרמיאל גם שחקני איכסל לא הצליחו לנצל עד תום את ההזדמנויות שלהם והמשחק הסתיים בתיקו מאופס וחלוקת נקודות. החלוץ החדש יואל צ’חנוביץ זכה לדקות ראשונות במדי הקבוצה כאשר עלה לשחק בדקה ה-83 כשהחליף את דוד אמזלג.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל צילום ענאן עמאשה

ניצחון גדול ושער ענק להפועל עירוני כרמיאל

שתפו 2:1 לכרמיאל מול אבו סנאן בחוץ והמירוץ בצמרת נשאר פתוח עד לרגעי ההכרעה. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.