להתראות בליגה ב'
להתראות בליגה ב'

להתראות בליגה ב'

שתפו

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות שם את החותמת הסופית והפסיק את פעילותה של מ.ס כרמיאל עד לעונה הבאה. טויטו: " זה מה שציפיתי שיקרה, יורדים לליגה ב'. עכשיו אלוהים גדול עד שנה הבאה"

מאת: אמיר שיבי

כצפוי, אתמול בערב (רביעי) בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל הפסיק את פעילותה של מ.ס כרמיאל ובכך השאיר את העיר כרמיאל ללא קבוצת כדורגל תחרותית לעונת המשחקים 2016/17. כל תוצאות שהושגו בשמונת המחזורים בהם לקחה חלק הקבוצה התבטלו.

החלטת בית הדין המשמעתי
                   החלטת בית הדין המשמעתי

בית הדין פסק על הפסקת פעילות הקבוצה עד ל 31/07/17 והפסד טכני לעירוני טבריה 3:0 על אי הופעה למשחק. בעקבות הפסקת הפעילות לעונה אחת, בסיומה הקבוצה תוכל לחדש פעילות בליגה ב'. הזכויות לקבוצה עדיין שייכות ליו"ר ציון טויטו. " זה מה שציפיתי שיקרה. זה היה ידוע מראש ברגע שקיצצו את התקציב. עכשיו יורדים לליגה ב' ואלוהים גדול עד שנה הבאה". היו"ר טרם החליט אם להישאר בקבוצה או לא, "  לא בטוח שאשאר בקבוצה. יכול להיות שאעביר את הקבוצה לכרמיאל. כרגע אני לא חושב על זה לקחתי קצת חופש".

טבלת ליגה א' לאחר הפירוק
                טבלת ליגה א' לאחר הפירוק

כבר בתחילת העונה היו סימנים מצידו של טויטו על אפשרות לפרק את הקבוצה, וכשהזעקות לא עזרו, לפני שבועיים הוגשה להתאחדות לכדורגל הבקשה לפירוק הקבוצה על ידי טויטו. הבקשה באה מאחר והיעדר תקציב של 200 אלף שקל שהיו מגיעים לקבוצה מדי שנה כתרומות, הפסיקו להגיע בעונה שעברה, ונוצר בור כלכלי לקבוצה. לאחר הבקשה, מרבית שחקני הקבוצה עזבו לקבוצות אחרות.

ניסיון ההצלה בשבוע שעבר בדמות מכירת הקבוצה למג'ד אלכרום לא צלח מאחר ועיריית כרמיאל סירבה שהקבוצה החדשה תשחק באצטדיון העירוני בכרמיאל, ובכך בעצם נסתם הגולל על הקבוצה.

לאחר שהקבוצה לא הופיעה לשני המשחקים האחרונים שלה, מול קרית אתא ועירוני טבריה, נאלץ בית הדין להפסיק את פעילותה של הקבוצה ולהשאיר עיר של 50 אלף תושבים ללא קבוצת כדורגל עד לעונה הבאה, אז תוכל לחדש הקבוצה פעילות בליגה ב'.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל נגד ג׳דידה מכר צילום מג׳דנה נאסר

״מתנות קטנות״: שער עצמי העניק את הניצחון להפועל עירוני כרמיאל

שתפוהכרמיאלים חזרו מג׳דידה מכר עם ניצחון קטן גדול בעקבות שער עצמי של שחקן מקומי. הפער …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.