דגל ישראל שרוף בכרמיאל. צילום לפי סעיף 27א׳ בחק זכויות יוצרים
דגל ישראל שרוף בכרמיאל. צילום לפי סעיף 27א׳ בחוק זכויות יוצרים

לילה של פורענות: לינץ׳ בתושב משגב, פצוע כרמיאלי בעכו, דגל ישראל הוצת בכרמיאל

שתפו

לילה שני של הפרות סדר ומהומות: תושב משגב חולץ מלינץ׳ בטמרה, כרמיאלי נפגע במהומות בעכו, הצמתים במג׳ד אל כרום ונחף נחסמו לשעה ארוכה

מערכת פורטל זהר.נט

לילה שני של מהומות והפרות סדר בכל הארץ בכלל ובאזור כרמיאל בפרט.

הפרות הסדר נמשכו אמש ולפנות בוקר בכפרים נחף, בענה ומג׳ד אל כרום, צעירים רבים יצאו לצמתים המרכזיים בכביש 85 (עכו-כרמיאל) וחסמו את צירי התנועה בכביש הראשי. המתפרעים ירו זיקוקים, הבעירו צמיגים וחפצים אחרים על הכביש והשליכו אבנים. כוחות שיטור רבים התעמתו עם המתפרעים והדפו אותם בחזרה לכפרים ובשעת חצות שוחררו כל החסימות בכביש 85. בסך הכל נעצרו 11 חשודים בהפרות סדר בכפרים.

מהמשטרה נמסר  כי ״פעלנו בנחישות במספר מוקדים באזור, בהם מג׳ד אל כרום, בענה, נחף, סחנין ועראבה, השתמשנו באמצעים לפיזור מפירי הסדר. נכון להיום בבוקר האזור רגוע והמצב בשליטה״.

האירוע החמור ביותר באזור היה לינץ׳ בתושב משגב שנקלע במקרה לעיר טמרה. הנהג, כבן 50 מהיישוב מצפה אבי״ב שעל רכבו היו מדבקות של נחמן מאומן הותקף על-ידי חבורה של צעירים, אשר היכו אותו וגרמו נזק למכונית. אנשי צוות רפואי שעברו במקום והבחינו בנעשה, גילו תושיה ואומץ רב וגוננו עליו בגופם. הפצוע פונה במצב בינוני לבית החולים רמב״ם. כוחות יס"מ הוזנקו למקום והשיבו את הסדר הציבורי. כוחות יס"מ הוזנקו למקום והשיבו את הסדר הציבורי על כנו.

תושב כרמיאל כבן 39 נפצע אמש (רביעי, 12.5.2021) באורח קל במהומות שפרצו בעכו, ככל הנראה כתוצאה מיידוי אבנים על רכבים. הוא פונה על-ידי אמבולנס למרכז הרפואי לגליל (בית החולים) בנהריה.

בתחנת הרכבת אחיהוד הוצתו מספר רכבים והועלו באש. הם נשרפו כליל.

בתוך כרמיאל נשמר השקט, אבל בכל זאת נרשמו כמה אירועים מדאיגים: ברחוב חטיבת הנגב בשכונת רבין הוצת דגל ישראל שהוצב בחצר בית. נזק קל נגרם לגדר המקיפה את החצר. אלמונים ריססו על קירות בגבעת רם מגן דוד וכתובות גנאי כמו ״מוות לערבים״.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.