בית / חדשות / פלילים ומשפט / מה בין צוואה לייפוי כוח מתמשך?
זקן צעיר צילום אילוסטרציה Pixabay
צילום אילוסטרציה Pixabay

מה בין צוואה לייפוי כוח מתמשך?

שתפו

באדיבות נוימרק, בכר, דריקר מן, קונינסקי – חברת עורכי דין, נוטריון וגישור

רחוב הגליל 2 כרמיאל, טלפון: 04-6760078

נוימרק בכר דריקר-מן קונינסקי עורכי דין נוטריון גישור כרמיאל

בכתיבת צוואה מורה האדם מה ייעשה ברכושו לאחר מותו, ואילו בייפוי כוח מתמשך נוכל לומר כי ייפוי כוח מתמשך הינו כצוואה בחיים״.

בייפוי כוח מתמשך האדם בוחר ומחליט בדעה צלולה איך ייראו חייו בעודו בחיים, במצב שבו הוא "אינו צלול בדעתו" או שמא, במצב בריאותי/פיסי מגביל, ואינו מסוגל לקבל החלטות ולנהל את ענייניו.

עורך הדין והנוטריון נוימרק קורן, לו יש רזומה של אלפי צוואות ללקוחותיו במהלך השנים ממליץ לשלוט ככל הניתן על העתיד ולערוך הן צוואה והן ייפוי כוח מתמשך.

סוזי קונינסקי, עו״ד ומגשרת המשרד – נוימרק בכר דריקר מן וקונינסקי עברה את ההכשרה הדרושה בתחום והינה אחראית התחום במשרד ומונה עשרות ייפויי כוח מתמשכים. עו"ד קונינסקי מספרת כי מדהים לראות איך במאה ה- 21 רוב האנשים נערכים מראש ליום בו הם יאבדו את היכולת לקבל החלטות מפאת גיל או מחלה. אנשים בוחרים לקחת את העתיד לידיים שלהם ולשלוט על כל צעד וצעד גם ביום שנפסיק לקבל החלטות מושכלות, נבונות וחכמות.

עורכת דין דריקר מן מוסיפה כי חשוב לתכנן את העתיד, בעוד ההליך היחיד שמאפשר להשאיר את השליטה בעתידכם בידיים שלכם כיום הינו ייפוי כוח מתמשך.

מעתה ניתן להיערך מראש, לבחור ולייפות כוחו של אדם עליו אנחנו סומכים. ייפוי כוח מתמשך נכנס לתוקף רק אם תמצאו את עצמכם מאבדים את היכולת לקבל החלטות מפאת גיל או מחלה ובקיומו של טריגר אשר עליו תחליטו מראש ונוא שיכניס לתוקף את הייפוי, כך שאין חשש לאיבוד שליטה וכד'.

זהו תהליך מהיר יותר המאפשר גמישות בניגוד למינוי אפוטרופוס, בו אנחנו רואים את הקושי הרב.

קיראו עוד בנושאים משפטיים:

עורך הדין אביב בכר הינו מומחה בדיני משפחה ואחראי התחום במשרד נוימרק, בכר, דריקר מן, קונינסקי מציין ומדגיש כי, כמי שהגיש מאות בקשות לאפטרופסות, מברך על החידושים ועל הזכות לערוך ייפוי כוח מתמשך בעודנו בריאים ומסביר כי ייפוי כוח מתמשך זהו תיקון לחוק שגרם למהפכה. היום כל אחד יכול לשלוט על חייו עוד בטרם מת. אתם ורק אתם קובעים ובוחרים מראש אדם שאתם סומכים עליו שידאג לכבודכם, פרטיותכם, בריאותכם, כספכם והנכסים שלכם.

יש לכם את הכוח והזכות להזדקן בכבוד!

חשוב להבין כי למצב סיעודי אין גיל ועלול לקרות גם בעקבות מחלה, ארוע או תאונה ומשכך, חשוב ליצור יפוי כוח זה עוד היום וללא קשר לגיל.

נוימרק, בכר, דריקר מן, קונינסקי, משרד עו"ד, נויטריון וכישור מתמחים התחום ומזמינים אתכם לקחת את השליטה על עתידכם ולקבוע פגישת ייעוץ בהקדם

כתבה מעניינת:

אישה בהריון צילום אילוסטרציה pixabay

בגלל הקורונה: האם ניתן לפטר או להוציא לחל"ת עובדת בהריון?

שתפובאדיבות נוימרק, בכר, דריקר מן, קונינסקי – חברת עורכי דין, נוטריון וגישור רחוב הגליל 2 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.