בדק בית. צילום אילוסטרציה
בדק בית. צילום אילוסטרציה

מה זה בדק בית חדש ולמה לא כדאי לוותר על זה?

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

הרבה פעמים קורה שאנשים בטוחים שאם הם קנו בית מקבלן, הרי שהבית נבנה בצורה הכי טובה שאפשר. עם זאת, אנחנו רואים שלא תמיד זה המצב, שכן גם קבלנים רציניים ביותר שעושים עבודה טובה בסופו של דבר עלולים לעשות טעויות. אומנם זה נכון שיש הבדל בין טעות שנעשה בכוונה ובין טעות שנעשית בלי כוונה, אבל בשורה התחתונה, מבחינת מי שקונה את הדירה החוויה תהיה זהה. קנינו דירה, שילמנו עליה ממיטב כספנו ובסופו של דבר יש בה ליקויים נוראיים שעלולים להוביל אותנו לדיונים אינסופיים בבית המשפט. לכן, אם אתם רוצים להימנע מהמצב הזה, כדאי שתזמינו שירותי בדק בית חדש. בדק בית שנעשה לבית חדש זו עבודה מקצועית לכל דבר ועניין, ולמרות שזה עולה כסף, זה מאוד משתלם כך שלא מומלץ לוותר על כך.

מה כולל בדק בית חדש?

זה מאוד תלוי מאיזו חברה אתם מזמינים שירות כמו בדק בית חדש, אך מצד שני, יש כמה דברים שחוזרים על עצמם בין החברות השונות. בדרך כלל אנחנו רואים שבדק בית שנעשה לבית חדש כולל בדיקות כמו:

  • בדיקת גג הרעפים

  • בדיקת מערכת החשמל

  • בדיקת עבודות הגבס שהתבצעו במקום

  • בדיקת סדקים

  • בדיקת תכניות הבניה עצמן לעומת מה שנבנה בשטח

  • בדיקות הקשורות לרטיבות ואיטום

 

בדרך כלל החברות שמציעות שירותי בדק בית חדש מציעות גם הרחבות נוספות לכל הבדיקות הללו, כך שניתן לבצע בדיקה מעמיקה עוד יותר. אומנם זה נכון שהרבה פעמים התוצאות לא תהיינה חיוביות ויסתבר שבדירה, שנראתה מושלמת, יש לא מעט ליקויים. יחד עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שעדיף לגלות זאת כבר בשלב הראשוני, כי כך הקבלן יוכל לתקן את התקלות ואת כל הליקויים שיש במבנה שהוא מוכר לכם.

מאיזו חברה כדאי להזמין את השירות הזה?

בדק בית שנעשה לבית חדש זו עבודה הנדסית מקצועית לכל דבר ועניין. זה נכון בין אם מדובר על משימה של בדק בית מחיר למשתכן ובין אם מדובר על דירה שאתם קונים מקבלן בכל מסגרת אחרת. לכן יש לבדוק בשבע עיניים מי יבצע את העבודה בשטח, כי להזמין חברה שהעובדים בה אינם מקצועיים ואינם יודעים לבצע את העבודה, זה כמובן מיותר. בנוסף, חשוב לבדוק מראש שאתם פונים אל חברה שיש לה את כל הציוד ההנדסי הכי מתקדם שקיים. כך עבודת בדק הבית תתבצע בצורה יעילה ומהירה יותר, אז למה להתפשר על פחות מזה? אם יש לכם דילמה בין מספר חברות שעוסקות בתחום, יש טעם לבדוק מה חושבים הלקוחות של החברות השונות. חוות הדעת הרבה פעמים יכולות להוביל אתכם אל החברה הכי מוצלחת שיש ולכן כדאי להשקיע בכך כמה דקות, לברר וכך לבחור ממי תזמינו את השירות החשוב הזה.

 

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

שטיחים מודרנים צילום להמחשה

שטיחים מודרנים לעיצוב הבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט עיצוב הבית שלכם לא צריך להיות משעמם, והרי שאם רק תבחרו לקנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.