עורכי הדין בן מעוז וחיים שוקרני. צילומים פרטיים
עורכי הדין בן מעוז וחיים שוקרני. צילומים פרטיים

מזעזע: כרמיאלית לשעבר הותקפה באלימות ע"י בעלה לעיני בנם הפעוט והוריה

שתפו

האישה, בת למשפחה ותיקה ומכובדת מכרמיאל המתגוררת כיום במצפה רמון, נדקרה במהלך שיחת זום עם הוריה ובני משפחתה ולעיני בנה הפעוט. מצבה קשה אך יציב. עורכי הדין בן מעוז וחיים שוקרני מייצגים אותה ואת משפחתה: מקרה מזעזע

מאת גיל דובריש

אשה בת 32, תושבת מצפה רמון כיום וכרמיאלית במקור, הותקפה על-ידי בעלה באלימות בערב ראש השנה, בזמן שניהלה שיחת וידיאו עם הוריה ובני משפחתה. היא פונתה לבית החולים כשמצבה קשה. הבעל נעצר בחשד לניסיון רצח.

האישה, בת למשפחה כרמיאלית ותיקה ומכובדת, מתגוררת בשנים האחרונות במצפה רמון עם בעלה בן ה-45 ובנם הפעוט. בערב החג היא התקשרה בשיחת וידיאו באפליקציית זום אל בני משפחתה המתגוררים בכרמיאל ואז לפי עדויות בני המשפחה החל הבעל לתקוף אותה באלימות תוך שהוא משתמש ככל הנראה במערוך ובסכין ופצע אותה קשות בכל חלקי גופה. המקרה התרחש כולו לעיני הוריה של האישה וכן בנם המשותף של בני הזוג. בעקבות הדיווחים על האירוע, הוזעקו לדירה שוטרים מתחנת מצפה רמון וגילו את האישה שרועה על הרצפה כשהיא מדממת וסובלת מחבלות חמורות. לפי פרסומים בתקשורת, בשנה שעברה דווח על אירוע אחר של אלימות בין בני הזוג והאישה הגישה תלונה נגד בעלה בטענה שהיכה אותה, אך משכה בהמשך את התלונה בחזרה מטעמים של שמירה על שלום בית.

האישה הובהלה לבית החולים סורוקה בבאר שבע ומצבה מוסיף להיות קשה אך יציב. הבעל החשוד בתקיפה שמר על זכות השתיקה, הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בצאת החג. את משפחת האישה שהותקפה מייצגים ביחד עו"ד בן מעוז, יליד כרמיאל וכיום תושב תל אביב, ועו"ד חיים שוקרני, תושב כרמיאל וחבר מועצת העיר.

גם זה כנראה יעניין אתכם לקרוא:

עו"ד בן מעוז מציין כי "האירוע הזה הוא ללא ספק מהתיקים הקשים והטראגים שטיפלתי בהם. האכזריות והרוע הטמונים במעשיו של החשוד – שדקר את מרשתי פעמים רבות לעיני בנה ובזמן שהוריה מאזינים ב'זום' למתרחש – מזעזעים גם את מי שרגיל לעסוק בתיקים פליליים בשגרה. אנו מחזקים את ידי המשטרה ונעשה את כל הדרוש על מנת שהדוקר ייענש במלוא חומרת הדין".

עו"ד חיים שוקרני אמר: "קיבלתי טלפון קשה בלילה שבין שישי לשבת מאחיה של מרשתי, נחרדתי לשמוע על המקרה המזעזע ועל תוצאותיו הקשים. הפרדתי את הרגש והבטחתי שאעמוד לצד המשפחה בכל עניין ודבר! בצעד חריג ואמיץ מאוד החליטה המשפחה לחשוף את המקרה ולנסות למנוע את המקרה הבא! נא התפללו לשיפור מצבה של מרשתי".

 

כתבה מעניינת:

רימון הלם בכניסה לבניין מגורים בכרמיאל. צילום אביטל אהרוני

כרמיאל: רימון בכניסה לבניין מגורים – הוזעק חבלן משטרה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שעה ארוכה של חרדה עברה היום אחרי הצוהריים (שלישי, 11.5.2021) על תושבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.