מירב כרמי רוצה להפוך את העולם לטוב יותר – בגיוס המונים

שתפו

מירב, נשואה ואם לשלושה, יועצת אסטרטגית ומנהלת השיווק ברשת המתנ״סים, החליטה לפנות לגיוס המונים כדי לממן ערכת סימני דרך שיצרה בעצמה

מאת גיל דובריש

מירב כרמי (39) מכרמיאל, נשואה ואם לשלושה ילדים, פתחה לאחרונה במסע גיוס המונים – ג׳אמפ סטארטר, להדפסה והפצה של ערכת סימני דרך שיצרה בעצמה.

מירב היא יועצת אסטרטגית מוסמכת הטכניון ומנהלת השיווק של רשת המתנ״סים בכרמיאל. בימים אלה היא נמצאת בחופשת לידה ללא תשלום. בעקבות לימודי הייעוץ האסטרטגי שלה וחוויות מהמסע הפרטי שלה בחייה, יצרה מירב ערכה שכוללת 108 קלפי מסרים מאויירים, שהמטרה שלהם, לדבריה, ״היא לפתוח את הלב ואת הראש למגוון האפשרויות שקיימות בחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו״.

מירב מספרת כי היוזמה כוללת חוברת הנחייה, שתסייע לאנשים להגשים ולממש את עצמם לטובה ולקבל סימני דרך מדוייקים לשאלות והחלטות חשובות בחיים. הערכה מציעה התבוננות פנימה וקבלת החלטות ממקום של רגש והיגיון.

הערכה מיועדת לשימוש עצמי, אך גם למנטורים, למורים, לגננות ולמדריכים ועוסקת בכאן ועכשיו. לדברי כרמי, ״אין לערכה שום נגיעה לקריאת עתידות, כל הכוונה שלה היא להפיץ טוב בלבבות האנשים ומשפחותיהם. אני מציעה לכל אדם להשתמש בערכה כרצונו, אפשר לשלוף קלפים בבחירה גלויה לפי רצונו, או לשלוף אקראית את הקלפים. מאחר ששום דבר לא קורה לנו סתם, המסרים שנקבל מהקלפים מכוונים אלינו וממוקדים בנו ובסביבתנו״.

כרמי מציינת כי ״תחום המודעות מתקדם מאוד בעולם, מחקרים קובעים כי לחשיבה החיובית יש השפעה ארוכת טווח על אנשים, משפחות וקהילות. ככל שאדם מעסיק את עצמו בדברים חיוביים הוא יוכל לממש את עצמו בצורה הטובה ביותר״.

לצורך הפקת הערכה פתחה מירב במסע גיוס המונים במטרה לגייס סכום של כ-49 אלף ש״ח. עד לכתיבת שורות אלו, גוייסו קרוב ל-11 אלף שקלים. עד סיום מועד הגיוס, נותרו כ-30 יום. מירב מזמינה את הציבור הרחב להשתתף ומדגישה: ״הערכה תצא לאור גם אם לא יגוייס כל הסכום, בשלב הראשון יפקו כ-500 ערכות שניתן יהיה לרכוש ישירות מהפלטפורמה״.

על הרעיון להתחיל בגיוס המונים, היא אומרת: ״אם בעבר יוצר היה צריך למצוא מקומות כדי לחשוף את היצירה, תהליך שהיה אורך המון זמן. עליתי לגיוס המונים משתי סיבות – האחת שזו פלטפורמה שכל אחד יכול להחליט האם להשתתף במימון ומה יקבל בתמורה למימון שלו, אין פה חינם, הוא יוכל קבל את הערכה, השתתפות בערב ההשקה או סדנה לפי בחירתו, הסיבה השניה – המהותית יותר, היא שיש פה משהו מדוייק של נתינה בכלי וקבלה בין אנשים, שחלקם כלל אינני מכירה. גיוס המונים, הוא לא תרומה אלא שיתוף היצירה בדרך הכי מהירה ונתינה וקבלה״.

כתבה מעניינת:

נבחרת החותרות של כתר צילום Orropics

החותרות של כתר מכרמיאל והצפון

שתפוחברת כתר מקימה נבחרת חתירה לנשים בסירות דרקון, שבה חברות כ-40 נשות הארגון ממפעלי כתר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.