שכונת רבין. צילום ארכיון
שכונת רבין. צילום ארכיון

מי מעיר בלילות את התושבים בדרך השלום?

שתפו

תושבים המתגוררים בדרך השלום מתלוננים על רוכבי אופנועים ונהגים המרעישים בלילות: ״השיטור מגיע מהר אבל הם מספיקים להימלט״

מערכת פורטל זהר.נט

תושבים המתגוררים בדרך השלום בשכונת רבין מתלוננים כי נהגים ורוכבי אופנועים הופכים את הכביש לזירת מירוצי רחוב וגורמים למטרדי רעש קשים בלילות.

תושבים שפנו אלינו מספרים כי ״כמעט בכל לילה, בסביבות השעה 11-12 מגיעים לאזור המתנֿ״ס ברבין כמה רוכבי אופנועים או נהגים, ׳דופקים׳ רייסים ועושים רעשים שנשמעים היטב בכל הרחוב״.

א׳ המתגורר במקום מספר לנו: ״הרעשים כל-כך חזקים שאפילו אני, שישן עמוק מאוד, מתעורר בבהלה. זה סיוט. יש שם רכבים משודרגים שמפעילים אגזוזי לחץ ורוכבי אופנועים שלוחצים על המצמד עד הסוף… עושים רעש חזק ונעלמים אחרי 10-15 דקות. ככה בכל לילה כמעט, זה בולט במיוחד בסופי שבוע״.

גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל:

מ׳ שמתגוררת סמוך למתנ״ס אומרת כי ״הם באים בחבורות, לפעמים הם 3 ולפעמים 4-5, אנחנו שומעים את התחרויות שהנהגים והרוכבים עושים בלילה ללא התחשבות באנשים שגרים במקום. אנחנו מתקשרים למוקד העירוני ומדווחים על הרעש והשיטור דווקא מגיע מהר מאוד, אבל עד אז הרוכבים בורחים משם במהירות. שיעשו תחרויות בכביש חיצוני, למה בשכונות מגורים?״.

מעיריית כרמיאל נמסר לאחר פנייתנו כי התלונות יבדקו וכי בכוונתה להגביר את האכיפה במקום.

כתבה מעניינת:

טניה מזרסקי חברת כנסת

מזל טוב, מזרסקי!

שתפוהיסטוריה בכרמיאל: אם לא יקרה משהו חריג במיוחד ב-48 השעות הקרובות, תיכנס ממלאת מקום ראש …


2 תגובות

  1. צביקה

    טוב שהנושא עולה . אני גר בחטיבת עציוני ועד גם כן לעיתים תכופות לנסיעה מרעישה במיוחד ע"י אופנועים וטרקטורונים באתר הבנייה של שכונת נבון וכן על כביש 784 באותן שעות שצויינו . ברור בהחלט שזו נהיגה לשם רעש , החלפת הילוכים תכופה, זינוקים מהירים וגרימת " רעש פיצוץ " מהמפלט .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.