מכבי כרמיאל ניצחה, ננקישווילי פוטר

שתפו

הקבוצה ניצחה בבית את ביאליק 66:78 והתקרבה אל המקום השני המוביל אל מבחני העלייה, אך בסיום המשחק הודיע מנכ"ל המועדון למאמן- שחקן על סיום עבודתו כמאמן.

מכבי כרמיאל עצרה אמש את רצף שני ההפסדים כאשר גברה בביתה על הלפני האחרונה בטבלה מכבי קרית ביאליק 66:78 (הרבו לקלוע: יניב כהן 28 נק', בן שמילה 13 נק', יפתח בליימן 11 נק', בועז גלאט 10 נק', שלמה בן אבו 8 נק', וואיל אבי עבלה 4 נק', אלי אברמוב ואמיר פלג 2 נק' כ"א. . הניצחון החזיר את כרמיאל שבמקום השביעי למאבק על כרטיס למבחני העלייה לליגה הארצית בסיום העונה בזכות הפסדה של מעלות שבמקום השני כאשר הפער בין הקבוצות עומד על שתי נקודות בלבד, לכרמיאל 12 נקודות ולמעלות 14 נקודות.

למרות הניצחון והחזרה לתמונת העלייה הודיע מנכ"ל כרמיאל יוסי אסדו בסיום המשחק למאמן- שחקן אבי נניקשווילי על סיום תפקידו כמאמן הקבוצה. נניקשווילי קיבל את ההודעה בהפתעה, " אני לא יודע למה ההחלטה באה בעיתוי הזה, במיוחד שהיום המאבק על המקום השני נפתח מחדש. ששחקני הקבוצה שאני הבאתי באופן אישי בתחילת העונה שמעו שאני לא המאמן הם הודיעו שהם לא רוצים להמשיך כאן. אולי האמוציות דיברו וצריך לתת לדברים להירגע".

אתה ממשיך כשחקן או עוזב את הקבוצה?

" כרגע אני ממשיך כשחקן, אבל נראה מה יהיה".

מנכ"ל כרמיאל מנסה להסביר את ההחלטה לפיטורי המאמן, " אני חושב שזה לא עובד שהוא גם מאמן וגם שחקן. קשה להיות גם מאמן וגם שחקן, ניסיתי וזה לא הולך. אני צריך אותו כשחקן על המגרש כי הוא השחקן הכי טוב בליגה ושהוא מאמן אני לא מרוויח אותו בתור שחקן, הוא לבד כמעט 30 אחוז מהקבוצה".

מה יקרה אם הוא ירצה לעזוב?

" יש לו הסכם והוא לא יכול סתם ככה ללכת אבל אני לא אעמוד בדרכו אם הוא ירצה ללכת. אני בטוח שהוא נפגע ונעלב מהמהלך אבל מה אני יכול לעשות, אני לא ציפיתי להיות במקום שבו הקבוצה נמצאת. הבאתי אותו כדי להיאבק על העלייה".

יש מועמדים לתפקיד?

"  יש לי כמה מועמדים בראש ואני מאמין שתוך יומיים שלושה יהיה מאמן חדש".

על המשחק אמר אסדו, " היה משחק טוב שלנו ואני שמח שניצחנו וחזרנו לתמונת המאבק על המקום השני. יש לנו קבוצה מצוינת וכולם אומרים לי ששיש לי את הקבוצה הכי טובה בליגה. אני מקווה שעכשיו זה יתבטא יותר על המגרש".

ביום שלישי הבא תתארח הקבוצה אצל השלישית בטבלה מכבי נצרת (14נק') הנאבקת גם היא על מקום בליגה הארצית.

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *