מ.ס כרמיאל ממשיכה באימונים
מ.ס כרמיאל ממשיכה באימונים

מ.ס כרמיאל ממשיכה באימונים

שתפו

הקבוצה מתאמנת לקראת העונה החדשה ותפגוש את צור שלום למשחק אימון ביום שישי. שני שחקנים חדשים צפויים לחתום מחר ולהצטרף לסגל שבונה המאמן איתי מרדכי.ס כרמיאל ממשיכה באימונים

מ.ס כרמיאל ממשיכה להתאמן  במרץ לקראת העונה החדשה שתחל ביום שישי הבא (12.09) במשחק הגביע בבית נגד מ.ס גבעת אולגה.

למרות היכולת הלא מרשימה במיוחד במשחקי האימון עד כה, מאמן הקבוצה איתי מרדכי לא מודאג יותר מדי ומנסה למצוא פתרונות לבעיות שיש ואופטימי לקראת ההמשך, "שאימנתי בנוער במכבי חיפה הפסדנו במשחקי האימון ואחר כך בליגה ניצחנו 15 משחקים ברצף. זה נכון שכרגע היכולת לא משהו וחסר לנו שחקן במרכז.  לא סתם אומרים שהקישור הוא לב המשחק, בגלל שאין לנו מישהו שיודע להחזיק כדור כמו שהיה שנה שעברה דוגמת עדי אלישע, חן ידען או אסף פחימה אז זה יוצר לנו כמה בעיות. אנחנו מנסים להביא שחקן קישור או שניים".

"אני מאמין שככל שיעבור הזמן אנחנו נשתפר ואנחנו עובדים קשה באימונים. הטורניר באירופה יתרום הרבה גם ליכולת המקצועית וגם לגיבוש החברתי ואין ספק שזה יעזור לנו".

בתוך כך, הקבוצה צפויה להחתים מחר (חמישי) את החלוץ וג'די אבו יונס שיחזק את החלק הקדמי והקשר מוסא שעבאן אשר בעונה שעברה שיחקו באחווה עראבה.

מ.ס כרמיאל ממשיכה באימונים
וג'די אבו יונס

ביום שישי (12:30) תערוך הקבוצה משחק אימון נוסף, הפעם בחוץ נגד צור שלום בתקווה שהפעם היכולת והתוצאה יהיו שונות ממשחקי האימון הקודמים.

כתבה מעניינת:

חנא פרהוד צילום מדף הפייסבוק

המאמן חנא פרהוד חתם בכרמיאל: המטרה – עלייה

שתפוכרמיאל נפרדה מהמאמן רפי בוסקילה והחתימה את חנא פרהוד – שהדיח אותה עם טירת הכרמל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.