עליון + תחתון 3
בית / חדשות / ספורט / כדורסל / מרגש: טורניר נוער בכדורסל לזכרו של אלון בקל ז"ל
מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2
הישגי אלון כרמיאל נוער טורניר לזכר אלון בקל 2018-10

מרגש: טורניר נוער בכדורסל לזכרו של אלון בקל ז"ל

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

קבוצת הנוער הישגי אלון כרמיאל השיגה ניצחון על הפועל ירושלים בדרך למקום השני בטורניר, בו השתתפה גם מכבי ת״א

מערכת זהר הצפון

ביום חמישי האחרון ערכו בהישגי כרמיאל את טורניר הנוער לזכרו של אלון בקל ז״ל בהשתתפות קבוצות הנוער של מועדוני הפאר ממכבי ת"א והפועל ירושלים.

הטורניר נערך לזכרו של אלון בקל ז״ל, תושב כרמיאל שנרצח ב-1.1.2016 בפיגוע בפאב הסמטא בת״א בו עבד כמנהל משמרת. בקל שהיה פעיל חברתי מוכר ואהוב, היה גם מעריץ ידוע של קבוצת הפועל ירושלים בכדורסל. בטורניר השתתפו קבוצות הנוער ארצית ולאומית של מכבי ת״א, הפועל ירושלים ושל הישגי כרמיאל והוא משך אליו קהל רב מכרמיאל.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

בטורניר עצמו שהתאפיין ברמת כדורסל גבוהה זכתה מכבי ת״א במקום הראשון לאחר שהשיגה 2 ניצחונות, הישגי כרמיאל סיימה במקום השני לאחר שהשיגה ניצחון יפה בהפרש של 20 נק׳ על הפועל ירושלים והפסידה ב-5 נק׳ בלבד למכבי ת״א. הפועל ירושלים סיימה במקום השלישי עם מאזן של 2 הפסדים מ-2 משחקים.

במהלך הטורניר נערך טקס מרגש לזכרו של אלון ז״ל בהשתתפות בני המשפחה, בו חולקו מגינים לקבוצות המשתתפות ולנותן החסות של קבוצת הבוגרים איברהים ממאסטר אופטיקס. כן הוענקה למשפחתו של אלון חולצת משחק ממוסגרת של קבוצת הבוגרים של המחלקה אשר נקראת על שמו – הישגי ״אלון״ כרמיאל.

מנהל הישגי כרמיאל כדורסל הבטיח בדברים שנשא בטקס כי בהישגי ובמכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת"א הם מתחייבים כי הם ימשיכו כדרכם בשנים האחרונות להמשיך ולפעול כל העת בדרכו של אלון הכוללת, חינוך לאהבת הזולת, נתינה ותרומה לקהילה.

הישגי כרמיאל טורניר כדורסל נוער אלון בקל ז״ל 2018-10קבוצת הנוער ארצית של מחלקת הכדורסל הישגי כרמיאל נמצאת בשיא תקופת ההכנה לליגה, סגל שחקנים שלה כולל את עידן עמורליאור אמוסיןמעוז חרמוןשלו רזוןנועם ונטורה, יובל כהן כספי, ניב חלווה, קורן אלגאלי, תומר דנדיקר (קפטן הקבוצה שמתחיל את שנתו ה-13 במכללה לכדורסל ובהישגי כרמיאל), בר בינר, דרור דדון ואופק קוריאטמאמן הקבוצה הוא שנהב דהן.

קבוצת הנוער של הישגי תנסה השנה לתקוע יתד בצמרת ליגה הארצית ואף לנסות להשתלב במאבקי הצמרת ולהגיע הכי רחוק שהיא יכולה גם במאבקי הליגה וגם במשחקי הגביע.

יש לציין כי מרבית שחקני הקבוצה התחילו לשחק בגיל צעיר במכללה לכדורסל כרמיאל תחת הדרכתו של גיא כהן  מנהל המכללה והישגי כרמיאל כדורסל, והמשיכו בדרכם לקבוצות הליגה בהישגי. שנתון 2001 נחשב לאחד השנתונים המוצלחים ביותר של הישגי בגלל כמות ההישגים, זכייה באליפות ועליית ליגה בשנת 2016 בנעריםאליפות, עליית ליגה ורבע גמר גביע בשנת 2018.

לחדשות ספורט נוספות לחצו כאן>>>

מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל משה קונינסקי דוד לוי 2018-11

לעיני ראש העיר החדש: מכבי הפסידה בהארכה

הפסד ביתי מרגיז לכרמיאל – בפעם השניה העונה אחרי הארכה, הפעם מול בית״ר כפר יונה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 3

3 פופ אפ

SHOP NOW
close-link