משה כחלון
משה כחלון

משה כחלון מגיע לכרמיאל

שתפו

יו”ר תנועת כולנו שרוצה לעשות בתור שר האוצר הבא למחירי הדיור ולבנקים, מה שעשה לחברות הסלולר בתפקיד שר התקשורת, יתארח כאן ביום שלישי הקרוב בכנס בחירות מרכזי ביחד עם אלוף במיל' יואב גלנט וד"ר יפעת שאשא

האישיות המסקרנת והמרתקת ביותר במערכת הבחירות הנוכחית מגיעה לביקור בכרמיאל.

ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00, יתקיים באשכול פיס כרמים, כנס הבחירות המרכזי של תנועת כולנו בכרמיאל, בהשתתפות יו”ר התנועה משה כחלון, האלוף במיל' יואב גלנט מס' 2  ברשימת כולנו, וד”ר יפעת שאשא, נציגת הגליל ומס’ 7 ברשימה. הציבור מוזמן לשמוע ולהתרשם, הכניסה חופשית. כיבוד קל ימתין לבאים.

כחלון יציג בכנס את מצע המפלגה, יסביר את החשיבות של חיזוק תנועת כולנו, כדי שתוכל להגיע לכנסת הקרובה מתוך עמדת כוח משמעותית – וזאת על מנת לקבל בממשלה את תפקיד שר האוצר וראשות מינהל מקרקעי ישראל. כמו כן ישיב כחלון בפתיחות האופיינית לו על שאלות שיופנו מהקהל. בהמשך ישאו  דברים אלוף במיל' יואב גלנט שהיה מיועד לתפקיד הרמטכ"ל וד”ר יפעת שאשא, אשת חינוך, בעלת תפקיד ניהולי בכיר במכללת אוהלו, חברה דירקטוריון במכללת תל-חי וחברת במועצה בעיר מגוריה קריית שמונה.

מארגן הכנס, יו”ר מטה יום הבחירות של מפלגת כולנו בכרמיאל, מוטי חכמון, בסיועה של יו”ר הסניף בכרמיאל לימור מזן, אומר כי הוא מצפה לבואם של מאות תומכים מכרמיאל, משגב והסביבה, ובעיקר מתלבטים, שטרם החליטו ומעוניינים להגיע ולהכיר את משה כחלון באופן אישי.

חכמון: “אני מכיר את משה כחלון עוד מהיותו חבר כנסת בליכוד ובהמשך כאשר כיהן כשר התקשורת וכשר הרווחה. היו לנו שיחות אישיות בעבר, מהיכרותי עימו, משה הוא אדם פשוט, מן השורה, ועם זאת חכם מאוד ומשכיל. מצד אחד הוא בעל תואר שני באוניברסיטת הרווארד, ומצד שני הוא איש צנוע, מדבר בגובה העיניים לכל אדם ואדם. כחלון הוכיח את עצמו בתפקידים ציבוריים מיניסטריאליים, כאחד שיכול ויודע להזיז דברים, ולראייה השינויים מרחיקי הלכת במונופול החברות הסלולריות שפורק לגמרי ובעקבות זאת כולנו נהנים מתעריפים הוגנים ושווים לכל כיס”.

יו”ר מטה יום הבחירות בכרמיאל מוסיף בחיוך כי “חכמון מחזק את בכרמיאל את כחלון” ומציין כי נרתם למאמץ באופן מקרי לחלוטין: “לפני מספר שבועות הגיע משה כחלון לכנס בחירות גדול בקריית שמונה. מתוקף תפקידי כמנהל היחידה ללימודי חוץ במכללה הטכנלוגית תל חי ומהיכרותי עם ד”ר יפעת שאשא, נציגת הגליל ברשימה, הוזמנתי לכנס, ושם נוצר קשר עם משה כחלון וצוות המטה. התבקשתי על-ידם לסייע בהקמת מטה הבחירות בכרמיאל ולארגן כנס גדול בעיר. למען האמת, לא הייתה לי כלל התלבטות, נעניתי מיד להצעה, כי אני מאמין לאיש. חשוב מאוד שכחלון יהיה שר האוצר הבא של מדינת ישראל. בבחירות האלה, כאיש ימין, אני מעדיף את השילוב של נתניהו וכחלון מאשר הצמד הרצוג ולפיד”.

לדברי חכמון, למשה כחלון תוכניות גדולות לבצע מהפכות אמיתיות שישפיעו על החברה הישראלית. “מטרתו היא להעתיק את המהפכה שביצע בענף הסלולר וליישם אותה גם בקרב הבנקים וחברות הביטוח והכי חשוב במינהל מקרקעי ישראל – שם הוא מתכוון לפעול להפשרת קרקעות, ביטול בירוקרטיות ובסופו של דבר להביא למצב שבו כל זוג צעיר וכל משפחה בארץ, יוכלו לרכוש דירה במחיר שיהיה בהישג ידם”.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *