בית / חדשות / חדשות כרמיאל / משפחתו של תושב העיר שגופתו נמצאה ברחוב: הוא נרצח
ישראל פסחוב ראשית 2019 צילום מדף הפייסבוק
ישראל פסחוב. צילום מדף הפייסבוק

משפחתו של תושב העיר שגופתו נמצאה ברחוב: הוא נרצח

שתפו

אחיו של ישראל פסחוב ז״ל שנמצא ללא רוח חיים בלילה שבין רביעי לחמישי מתעקש: מנסים ליצור תמונה של התאבדות וזו לא האמת. המשטרה: ההחלטה על סיבת המוות – לאחר חוות דעת מהמכון לרפואה משפטית

מערכת זהר הצפון

משפחתו של ישראל פסחוב מכרמיאל שנמצא ללא רוח חיים בלילה שבין רביעי לחמישי בשבוע שעבר, טוענת כי חווה מוות אלים ודורשת למצות את החקירה עד לתפיסת האחראים למעשה.

ישראל פסחוב מתוך דף הפייסבוק 2019
ישראל פסחוב. צילום מתוך דף הפייסבוק

בני משפחתו של ישראל ז״ל מתעקשים כי הוא נרצח על רקע קשר רומנטי. במשטרה טוענים כי הממצאים לא העלו חשש למוות על רקע פלילי, אך יש לציין כי בניגוד למקרי התאבדות אחרים, גופתו של המנוח נשלחה לנתיחה במכון הפתולוגי באבו כביר וכי עד שלא יתקבלו תוצאות הנתיחה, לא ניתן יהיה לקבוע בוודאות מה סיבת המוות.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

האירוע הטראגי התרחש בלילה שבין יום רביעי לחמישי שעבר. יעקב, אחיו של ישראל ז״ל מתעקש ואומר כי מדובר ברצח לכל דבר: ״ממה שהבנתי, אחי היה מעורב בקשר עם אישה נשואה. אני לא מאשים אף אחד במותו של אחי, אבל לדעתי יש קשר בין מותו של אחי לבין הרומן שניהל. שמעתי שבאותו לילה הוא היה מעורב בעימות אלים ליד העירייה, הוא הגיע עד לרחוב ארבל ושם נפטר״.

בלילה שבין רביעי לחמישי, קצת אחרי השעה 1, התקבל דיווח במד״א על גופת אדם ברחוב ארבל. עוברי אורח הזדעזעו לגלות את ישראל יושב על הרצפה ברחוב, ללא רוח חיים, כשהוא קשור בצווארו למעקה בטיחות. למקום הוזעקו צוותי רפואה, שנאלצו לקבוע את מותו של המנוח. לדברי יעקב אחיו, ״על הגופה היו סימני אלימות וחתכים, כאילו היכו אותו עם מוט ברזל על הראש״.

לדברי יעקב, ״המשטרה לא מוסרת לנו פרטים בנושא החקירה. מנסים ליצור תמונה של התאבדות אבל אנחנו יודעים שזו לא האמת״.

ממשטרת ישראל נמסר כי הגופה נשלחה לנתיחה ועם קבלת חוות הדעת מהמכון לרפואה משפטית תתקבל החלטה לגבי סיבת מותו של המנוח.

כתבה מעניינת:

שכונת רבין משאית כביש צר

תושבים בשכונת רבין: סובלים ממפגע משאיות וכלים כבדים

שתפותושבים ברבין הופתעו בתקופת הסגר לגלול כי מגרש ריק מול ביתם הפך לשטח אחסון של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.