בית / חדשות / חדשות כרמיאל / "מתנה" לחג: אין שינוי במספר חולי הקורונה בכרמיאל
צילום אילוסטרציה: Pixabay

"מתנה" לחג: אין שינוי במספר חולי הקורונה בכרמיאל

שתפו

בשורות טובות: מספר חולי הקורונה המאומתים בכרמיאל לא עלה, אך גורמים בכירים מזהירים: זה לא הזמן לאופוריה. חלק גדול מהחולים מרוכז במספר משפחות בודדות

מאת גיל דובריש

"מתנה" לחג הפסח – מספר החולים המאומתים בכרמיאל נשאר זהה הן לפי נתוני העירייה והן לפי נתוני משרד הבריאות. מדובר בבשורה מצויינת שכן לראשונה מאז חלה "קפיצה" במספר החולים לא נרשמה היום עלייה בשיעורם. על-פי עיריית כרמיאל ישנם בכרמיאל 26 חולי קורונה ואילו על-פי משרד הבריאות ישנם 24 חולים בלבד. יתכן שהפער בנתונים נובע מעיכובים בעדכון המידע אצל כול הגופים הרלוונטיים.

למרות התחושה שקיימת שליטה על המגפה בכרמיאל, מזהירים גורמים בכירים כי אין מקום לאופוריה וכי על הציבור להישמע להנחיות המחמירות, להישאר בבתים ולא לצאת מעבר לטווח של 100 מטרים מהבית שלא לצורך.

לפורטל זהר.נט נודע כי חלק גדול מהחולים מרוכז בכמה משפחות בודדות. ככול הידוע מצבם של כול החולים מוגדר קל. בימים האחרונים הוצאו חולי קורונה מאומתים מבתיהם בכרמיאל ושוכנו בבתי מלון ברחבי הארץ. זאת על מנת למנוע הידבקות של שאר בני המשפחה. עם זאת, הפעולה בוצעה באיחור רב ולא ברור אם בני משפחות נוספים נדבקו בקורונה.

כתבה מעניינת:

החולה האחרון: 50 החלימו מהקורונה בכרמיאל

שתפוחולה קורונה פעיל אחד ואחרון נשאר בכרמיאל. 50 חולים אחרים כבר החלימו מהנגיף מאת גיל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.