נאור אלבז מחלת הסרטן 2018-05

נאור בן השלוש זקוק בדחיפות לטיפול במחלת הסרטן

שתפו

ב-13 ביוני יתקיים מופע התרמה מיוחד באודיטוריום מכללת אורט בראודה שכל הכנסותיו קודש לטיפול בנאור אלבז החולה בסרטן אגרסיבי במיוחד

מאת גיל דובריש

נאור אלבז בן השלוש החולה בסרטן מזן אגרסיבי במיוחד שתקף אותו 4 פעמים במהלך חייו, זקוק בדחיפות לטיפול יחודי בארה״ב. הבעיה – עלות הטיפול והשהייה עם הוריו בארה״ב היא כ-200 אלף דולרים. חברים טובים של המשפחה נרתמו לעזור ומפיקים מופע התרמה מיוחד שיתקיים ב-13 ביוני בכרמיאל, כל ההכנסות ממנו יוקדשו לטיפול בנאור.

נאור אלבז מתגורר ביישוב בוסתן הגליל ביחד עם משפחתו – ההורים סנדי ואסף ואחיותיו בנות ה-11 ו-9. הוא חלה לראשונה בסרטן בגיל 10 חודשים. הסימנים המדאיגים הראשונים היו חוסר תאבון, מספרים הוריו אסף וסנדי. ״פנינו שש פעמים לרופאה בקופת חולים, פעם היא אמרה שזה בגלל השיניים, פעם היא אמרה שזה אוזניים, פעם היא טענה שזה ויראלי. בסוף פנינו בעצמנו לבית החולים״.

לאחר סדרת בדיקות שנערכה במרכז הרפואי לגליל בנהריה, התגלה גידול ממאיר בבסיס הגולגולת של נאור. ההורים פנו לבית החולים איכילוב כדי להתחיל בטיפול למיגור הסרטן האלים, אך שם הרופאים קבעו כי הגידול התפשט בכל הגוף ולא ניתן לרפאו. סנדי ואסף לא אמרו נואש, הם פנו לבית החולים רמב״ם בחיפה והחלו בסבבים של טיפולי כימותרפיה והקרנות. שלוש פעמים חלה נסיגה במחלה ובכל פעם המחלה שבה ותקפה את נאור, כעת זו הפעם הרביעית שהיא מכה במלוא הכוח – בתוך קצת יותר משנתיים.

בעקבות הגידול נאור התעוור לגמרי. כל חייו הקצרים הוא נע ונד בין אשפוזים, הקרנות, טיפולי כימותרפיה, ניתוחים, כל הרופאים הודו שהם חסרי עצות והרימו ידיים. לטענתם, הסיכוי היחיד שעוד מותיר אפשרות לנאור להתגבר על המחלה ולחיות, הוא טיפול יחודי בבית החולים ממוריאל בניו יורק, שמשלב במשך כשנה כימותרפיה וטיפול בנוגדן במחלה. יש תקדים – שלושה ילדים ישראלים חולי סרטן שעברו את הטיפול הספציפי בארה״ב החלימו מהמחלה. על-פי טענת הרופאים האמריקאים, יש עשרות אחוזי הצלחה לטיפול. ״נאור ילד חזק, חייכן ואופטימי, שרק רוצה להיות כמו כל הילדים. לשחק בחוץ, לשמוח, ולחיות. אנחנו מקווים שעם ישראל יפתח את הלב ויעזור" אומרים ההורים.
הבעיה היא עלות הטיפול, השהייה והמחיה של נאור ומשפחתו בארה״ב – כ-200 אלף דולרים, שהם למעלה מ-700 אלף שקלים. עמותת להושיט יד נרתמה לסייע בגיוס הכספים להצלתו של נאור. במקביל, חברים טובים מכרמיאל נרתמו לסייע ולעזור. הם מפיקים אירוע שכל הכנסותיו יהיו קודש לטיפול בנאור. המופע תחת הכותרת ״נאור רוצה לחיות״ יתקיים באודיטוריום מכללת אורט בראודה ביום רביעי 13.6 בשעה 19:00, ויכלול מופע ריקודים סלוניים ודרום אמריקאיים של להקת פרחי כרמיאל בהדרכת גניה לבנט, מופע מוזיקלי של הרכב ווקאלי מבית המוזיקה בכרמיאל בניהולה של דיאנה בורוכוב ומופע בהשתתפות בית הספר לבבות שרים בניהולה של זינה גורביץ׳ בהשתתפות כרמיאלה וורובסקי, עידן איסקוב, ניקול גריצק ואיה נודל. עלות הכניסה תהיה 40 ש״ח, המגיעים מתבקשים לשלם במזומן בלבד. כיבוד קל ימתין בכניסה.

בנוסף, ניתן לתרום בכרטיס אשראי, להעברה בנקאית: בנק הפועלים סניף 781 חשבון 388716 עבור הילד נאור אלבז – להושיט יד, יש להתקשר לאחר העברה לבקשת קבלה בטלפון 03-9090882. יש לציין שבקשת הקבלה עבור העברה בנקאית. לתרומות בטלפון יש לחייג 03-9090882.

כתבה מעניינת:

תמונת ארכיון. אין קשר לכתבה. צילום תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

דליקה פרצה בדירת מגורים: אדם חולץ מהבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם ניצל בנס כשחולץ על-ידי כוחות שיטור וכיבוי מדליקה שפרצה בדירה בה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.