הפנינג פתיחה הפועל עירוני כרמיאל ראשי צילום: אופיר זגורי
צילום: אופיר זגורי

נדחתה עתירת הפועל עירוני כרמיאל – תישאר בליגה ג׳

שתפו

מאת גיל דובריש

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בראשות השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, דחה על הסף את עתירת הפועל עירוני כרמיאל שדרשה לבטל את ההחלטה של ההתאחדות לכדורגל לסיים את הליגות הנמוכות. לפני כשלושה שבועות החליטה ההתאחדות לכדורגל לסיים סופית את עונת 2019-2020 בליגות הנמוכות והכריעה כי הפועל עירוני כרמיאל תישאר בליגה ג' עונה נוספת, זאת למרות שהיא מדורגת במקום הראשון בטבלה, נכון לרגע הפסקת המשחקים בשל הקורונה. נקבע כי העולות לליגה ב׳ יהיו שעב וצפת שהיו מדורגות במקומות 3-4.

מועדון עירוני כרמיאל עתר בעקבות ההחלטה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, אשר לאחר דיון מהיר מצא כי אין בטענות של הקבוצה בסיס לשינוי ההחלטה. השופט בדימוס אמנון סטרשנוב וצוות הדיינים פסקו: ״בכורח הנסיבות שמקורן במגיפת הקורונה קורונה לא מצאנו כל פגם בהוראת השעה שפרסמה ההתאחדות לעניין קביעת העולה לליגה הגבוהה ע"פ אחוזי ההצלחה והיא סבירה, צודקת ומתקבלת על הדעת לפיכך העתירה נדחית״.

ההכרעה התקבלה בכעס רב במועדון עירוני כרמיאל, שם הביעו תמיהה כיצד יכול להיות שאחרי עונה כל כך צמודה שבה 4 קבוצות רצו ראש בראש בצמרת מחליטה ההתאחדות באופן שרירותי כזה מי תעלה ומי תישאר? עד לסיום העונה נותרו לכרמיאל עוד שלושה משחקים ולשעב וצפת ארבעה משחקים, בין השאר היה אמור להתקיים משחק עונה בין כרמיאל לשעב שהיה יכול להכריע את ההתמודדות על הכרטיס לליגה ב'.

ההחלטה מקוממת במיוחד על רקע העובדה שההתאחדות החליטה מש בימים אלה להחזיר לפעילות את הליגות הבכירות ולסיים את העונה באופן ספורטיבי.

כתבה מעניינת:

שחקני הפועל עירוני כרמיאל צוהלים אחרי שער. צילום Mhassh Nasser

ההצגה הכי טובה בעיר

שתפוניצחון גדול להפועל עירוני כרמיאל במשחק הפתיחה של הפלייאוף העליון בליגה ב׳ צפון א׳: 1:3 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.