בית / חדשות / חדשות כרמיאל / נהג איבד שליטה, התהפך ופגע ברכבים חונים
תאונה רכב הפוך מכוניות חונות

נהג איבד שליטה, התהפך ופגע ברכבים חונים

שתפו

הרכב הפוגע ורכב נוסף התהפכו, נזקים נגרמו למכוניות האחרות. אדם אחד פונה לבית החולים במצב קל-בינוני

מאת גיל דובריש

תאונה קשה במיוחד נמנעה היום (שני) בשעות אחר הצהריים, לאחר שרכב שנסע בכביש הרטוב והחלקלק, התהפך ופגע במכוניות חונות. אדם אחד נפצע באורח קל עד בינוני.

בסביבות השעה 16:00, רכב פרטי שנסע במעלה רחוב הדקל לכיוון רחוב משגב, הגיע לאחד העיקולים כאשר לפתע איבד הנהג שליטה מסיבה לא ברורה וסטה לנתיב הנגדי. הרכב פגע בשני רכבים חונים, משם המשיך ופגע בעוצמה ברכב חונה נוסף, הפך אותו על הצד, המשיך ופגע ברכב רביעי שחנה במקום ואז התהפך על צידו. לדברי עדי ראיה, הנהג ונוסע שישב לצידו יצאו מהמכונית ההפוכה בכוחות עצמם. למרבה המזל, לא היו ברכבים שנפגעו נוסעים כלשהם, כמו כן לא היו במקום הולכי רגל אשר היו עלולים להיפגע.

למקום הוזעקו צוותי רפואה – כונן איחוד הצלה ישראל ליכטנשטיין ואמבולנסים של מגן דוד אדום. הנהג והנוסע ברכב הפוגע נבדקו וטופלו במקום, אחד מהם פונה להמשך הטיפול במרכז הרפואי לגליל (בית החולים) בנהריה.

אחד מהאנשים שהגיעו במהירות למקום בעקבות התאונה סיפר לנו: ״זירת האירוע נראית כמו אחרי פיגוע, רכבים הפוכים ועוד רכבים שניזוקו. לא ייאמן כמה מזל היה כאן, אם באחד הרכבים החונים היה יושב מישהו הוא היה נפגע בצורה קשה״.

כתבה מעניינת:

נחשף לחולה קורונה: ראש העיר נכנס לבידוד

שתפומערכת פורטל זהר.נט גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל שלנו: עובד בשופרסל נדבק בקורונה 3 …


תגובה אחת

  1. זה לא הכבישים מסוכנים, אלא הנהגים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.