ניסור בטון. צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

ניסור בטון – זה סיפור למקצוענים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

כמעט בכל מקרה של ביצוע עבודות שיפוץ או תיקונים בבית, עולה צורך בעבודות בבטון. אם זה קידוח חורים בבטון ואם זה ניסור של הבטון. זאת בגלל שרוב הבתים בישראל בנויים היום מבטון, הרי שכל שינוי בבטון מחייב עבודה מקצועית בעזרת כלי מקצוע מתקדמים בתחום.

מתי למשל? אם רוצים ליצור פתח חדש בתוך קיר בטון או להרחיב פתח קיים, אם רוצים להסיר מסתור כביסה כדי לספח אותו לבית או כאשר מבקשים להסיר גרם מדרגות קיים כדי להעביר אותו למקום אחר. לא משנה מה הסיבה ומהי העבודה הדרושה. בכל מקרה, הטיפול בבטון מחייב עבודה מקצועית של איש מקצוע מומחה לתחום הספציפי הזה.

כי עבודות בבטון שנעשות בצורה הלא נכונה, הן עבודות שעלולות לפגוע במבנה, ליצור נזקים שונים ואף לסכן את הסביבה האנושית הנמצאת במקום. אם זה העובדים שמבצעים את העובדה ואם זה עוברי אורח או אנשים הגרים במקום.

איך מתבצעת העבודה של ניסור בטון?

אז מה בעצם עושים אנשי המקצוע ואיך הם מבצעים את העבודה בפועל? כאן חשוב להבין כי הטיפול בבטון הוא מורכב וקשה במיוחד. זאת בגלל שמדובר בחומר הכי חזק והכי קשיח שקיים בתחום הזה של עבודות בנייה. כאן נכנס לתמונה מסור היהלום. היהלום הוא חומר עוצמתי וחזק מאוד והוא נחשב כחומר הכי חזק שקיים ביקום. בגלל החוזק הזה של היהלום הרי שהוא מסוגל לחדור בקלות רבה אל תוך הבטון הקשיח.

היהלום למעשה מצפה את הלהב של המסור שהוא גם כן מסור חזק מאוד עם מנוע עוצמתי ומהירות הסיבוב שלו היא אדירה.

התוצאה של ניסור כזה היא דיוק מושלם של הניסור הרצוי.

היתרונות של מסור היהלום

אז הבנתם שמסור היהלום מבטיח עבודה חדה ומדויקת. אך יש עוד יתרונות למסור היהלום ועל כן לא מומלץ לנסות כל דרך אחרת לפני שמנסים לבצע את העבודה בעזרת מסור היהלום.

  • עבודה ממוקדת ומדויקת – העבודה עם מסור היהלום היא עבודה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת כפי שכבר ציינו לעיל וזאת בגלל החדות של המכשיר. מה שלמעשה מוביל לכך שהעבודה לא תותיר סדקים בקיר, שברים או נזקים אחרים למבנה כולו.
  • עבודה נקייה – הניסור במסור היהלום נעשה בליווי זרם מים. זרם המים נועד לצורך קירור הלהב כדי לשמור על המכשור. אך כפועל יוצא, זרם המים אף תורם לכך שהעבודה תיעשה בצורה נקייה הרבה יותר וזאת בגלל שהמים מטבעם סופחים אבק. כך שאין את האבק הרעיל באוויר ואין את הלכלוך האופייני למקומות כאלה.
  • עבודה בטוחה – הניסור באמצעות מסור הבטון הוא הרבה יותר בטוח מכל צורה אחרת של ניסור בבטון. מעבר לכך ישנם אמצעי זהירות נדרשים שאנשי המקצוע נוקטים בהם.

אפיק ניסור בטון – הכתובת שלכם לביצוע יעיל ומקצועי של כל העבודות בניסור וקידוח בבטון.

(תוכן מקודם)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

ניקוי שטיחים צילום להמחשה פריפיק

חוסכים בניקוי השטיחים עם טופ שטיחים

שתפומערכת פורטל זהר.נט שירות ניקוי שטיחים וריפודים הוא אחת ההוצאות החשובות בבית. בתוך כך, פורטל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.