בית / חדשות / ספורט / כדורסל / ניצחון בכורה למכבי נדב כרמיאל
ניצחון בכורה לנדב כרמיאל
ניצחון בכורה לנדב כרמיאל

ניצחון בכורה למכבי נדב כרמיאל

שתפו

לאחר משחק צמוד הצליחה הקבוצה לרשום את הניצחון הראשון מאז שהוקמה, 54:59 על הפועל פסוטה. הרשקוביץ: " בעזרת לחימה והקרבה של כולם הצלחנו לנצח"

לאחר שני הפסדים, מכבי נדב כרמיאל אירחה את הפועל פסוטה ורצתה להשיג את ניצחונה הראשון העונה ולהנחיל ליריבה הפסד בכורה.

למרות משחק צמוד כרמיאל הצליחה לברוח ליתרון זעום בסוף הרבע הראשון, 11:15. ברבע השני פסוטה הצליחה להדביק את ההפרש ולא איפשרה לכרמיאל לברוח ולהגדיל את היתרון, 25:26 לכרמיאל לאחר עשרים דקות.

הגנה טובה של כרמיאל בתחילת הרבע השלישי הובילה ליתרון 28:35 כאשר נותרו 07:23 לסיום הרבע. הגנה טובה עד לסוף הרבע השאירה את היתרון אצל כרמיאל, 36:41 לאחר שלושים דקות של משחק.

שלשה של נעים קסיס מפסוטה השוותה את התוצאה, 41:41 כאשר נותרו שמונה דקות לסיום המשחק. פסוטה הראתה הרבה מלחמה, ומנגד כרמיאל לא הצליחה במשחק שלוש דקות למצוא את הטבעת. נקודות של יואב הרשקוביץ וניב אוזן החזירו את היתרון לכרמיאל 45:50. אסף דמרי בשלשה גדולה הגדיל את היתרון כאשר ההגנה מנעה מפסוטה לקלוע. פסוטה לא ויתרה, לחמה בהגנה וקסיס נעמה צימק ל 51:53, שתי דקות לסוף שעון.
כרמיאל לא נשברה ובשיניים ניצחה 54:59 ורשמה ניצחון בכורה העונה וניצחון ראשון אי פעם של הקבוצה.

הרבו לקלוע: אסף דמרי 20 נק', יואב הרשקוביץ ואיתמר מהרט 11 נק' כ"א, גיא מרציאנו 9 נק', רותם ינאי, ניב אוזן, אליפז בלאוה ואלון בראונשטיין 2 נק' כ"א.

 

גיא מרציאנו קולע
גיא מרציאנו קולע

השחקנים היו מאושרים בסיום לאחר השגת נצחון הבכורה של הקבוצה. המאמן יואב הרשקוביץ: " היה משחק לא פשוט, אבל בעזרת הרבה לחימה והקרבה של כולם הצלחנו לנצח את המשחק וכולנו שמחים. הצטרפו עוד כמה שחקנים שחיזקו אותנו וכל שחקן משלים את השני ואנחנו משתפרים ממשחק למשחק".

כרמיאל במקום העשירי עם ארבע נקודות במאזנה. בשלישי הבא (20:30) תתארח הקבוצה אצל מוליכת הטבלה הבלתי מנוצחת הפועל גליל חיספין(שמונה נק').

כתבה מעניינת:

כדורסל כרמיאל צילום אילוסטרציה

כדורסל: הפסד ראשון למכבי כלנית כרמיאל, ניצחון ראשון לנדב כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש מה עשו קבוצות הכדורסל הכרמיאליות בשבוע האחרון? בליגה א׳ צפון התהפכו היוצרות: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.