בית ספר של החופש הגדול
צילום להמחשה דפוזיט פוטוס

נפתחה ההרשמה לתוכנית הגנים ובית הספר של החופש הגדול

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

עיריית כרמיאל ורשת המתנ״סים, הודיעו על פתיחת ההרשמה לתוכנית ״הגנים ובית הספר של החופש הגדול, פעילויות קיץ לגנים״, שתפעל בגני הילדים בחופשת הקיץ.

הפעילות תתקיים בין התאריכים -2.7-20.7 ימי א'-ה' בשתי מתכונות: יום קצר 07:30–13:00 (תשלום בסך 300 ש״ח), ומסלול קייטנה עם צהרון גני חובה בלבד 07:30–16:00 – בעלות 990 ש"ח. המועד אחרון לרישום הוא 18.6.2023.

מעיריית כרמיאל ומרשת המתנ״סים, נמסר כי התוכנית מיועדת לילדים שלמדו השנה – תשפ״ג בגני הילדים, כאשר פתיחת קייטנה מותנית במספר הנרשמים, ותיתכן אפשרות לאיחוד גנים ושכבות גיל בהתאם לכמות הנרשמים לכל מסגרת-אם. הגנים שבהם תופעל קייטנה יבחרו בהתאם לנרשמים מכל גן ושיקולי דעת של הרשות, כאשר את הרישום יש לבצע לגן שבו הילד נמצא השנה. העירייה ורשת המתנ״סים ישבצו לגני הצהרון לפי הגנים המפורטים באתר העירייה. קייטנת יום ארוך – צהרון עד השעה 16:00 תופעל על ידי רשת המתנ״סים בגני חובה בלבד.

עוד נמסר כי המיקום המשוער של הגנים שבהם יפתחו צהרונים: נחשון, חורב, התמר, גורן, פלמ״ח, איריסים. פתיחת הצהרונים בגנים אלו בכפוף לנתוני הרישום, פתיחת הצהרון לגני חובה תלויה במספר נרשמים מינימום של 25 ילדים לצהרון. בהתאם לביקוש הצהרון תישקל האפשרות לפתיחת צהרונים נוספים. קליטת תלמידים נוספים בתום מועד הרישום, תיעשה על בסיס מקום פנוי בלבד.

את התשלום יש לבצע בכרטיס אשראי באתר https://bit.ly/3jPEzla.

כתבה מעניינת:

בצל המצב הביטחוני: יום המורה והמחנכים בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט בצל המלחמה, התקיים בכרמיאל בשבוע האחרון במערכת החינוך בעיר יום המורה והמחנכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *