כדורסל כרמיאל צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

נתנו פייט לקבוצה של דגן יבזורי ועידו קוז׳יקרו

שתפו

הפועל מגידו – מכבי עירוני כרמיאל 79:83

משהו טוב עובר על מכבי עירוני כרמיאל. אחרי שחיברה שני נצחונות רצופים וברחה לקריית מוצקין בתחתית, התארחה הקבוצה אצל הפועל מגידו מהצמרת הגבוהה של הליגה. המשחק הקודם בין שתי הקבוצות הסתיים בתבוסה כרמיאלית 90-67.

כרמיאל אומנם נוצחה בסופו של דבר גם במשחק הזה, אלא שבניגוד למפגש הקודם בין הקבוצות, הציגה כדורסל טוב ואפילו נתנה פייט עד הסוף למגידו שבה מככבים שחקנים כמו דגן יבזורי ועידו קוז׳יקרו בעלי העבר הבינלאומי.

המארחים פתחו את המשחק בעליונות ברורה, עם ריצה של 0-10 בהתחלה. כרמיאל התעוררה והצליחה להוריד את הפער ל-16-22 בתום הרבע. ברבע השני ברחה מגידו להפרש 12 נקודות. כרמיאל לא נשברה ובזכות סלים מרחוק של לידור בן דוד ורון קופר הורידה את הפער ל-9 נקודות, 37-46 במחצית.

המארחים לחצו פעם שלישית על הדוושה בתחילת הרבע השלישי וברחו שוב ליתרון דו ספרתי. ייגמר בתבוסה כמו בפעם הקודמת? זהו, שלא. יכולת טובה בהתקפה ולחץ חזק בהגנה שהביא לכמה החטאות מרושלות של מגידו, הביא לרבע בסימן כרמיאלי, ופתאום רק הפרש 4 למגידו, 59-63.

ברבע הרביעי המשיכו קייס ברטון ולידור בן דוד לתת את הטון בהתקפה הכרמיאלית, והמשחק נשאר צמוד עד הסוף. בדקה האחרונה מכבי כרמיאל הורידה את ההפרש ל-2 נקודות בלבד, אבל איבוד כדור שלה הפך למתפרצת עם נקודות בצד השני.

קלעו לכרמיאל: קייס ברטון 24, לידור בן דוד 22, עדי ריפר 13, רון קופר 11, עמית כהן 7, דניאל ארד 2.

במחזור הבא תארח כרמיאל את מכבי חדרה.

היכנסו לכל הכתבות על מכבי עירוני כרמיאל >>>

כתבה מעניינת:

כדורסל ליגה ארצית צפון טבלה סופית עונת 2021-22

כדורסל: מכבי ניצחה – וירדה ליגה

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם כבר יורדים ליגה, אז לפחות עושים את זה בסטייל. מכבי עירוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.