בית / כרמיאל / פלילי ומשפטי / כרמיאל: אלפי סיגריות, טבק וכדורי ויאגרה פיראטיים הוחרמו בפשיטה על עסקים
תפיסה סיגריות מזוייפות בכרמיאל צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

כרמיאל: אלפי סיגריות, טבק וכדורי ויאגרה פיראטיים הוחרמו בפשיטה על עסקים

שתפו

השלל של פשיטת המשטרה על שני בתי עסק בכרמיאל: 9500 חפיסות סיגריות, 10 ק״ג טבק של סיגריות, עשרות חבילות של טבק לגלגול ועשרות כדורי ויאגרה בשווי של 600,000 ש״ח

מערכת פורטל זהר.נט

האם תושבים בכרמיאל רכשו לאחרונה סיגריות וטבק מזוייפים מבלי לדעת? בפשיטה שביצעה המשטרה על בתי עסק בעיר, נתפסו אלפי חפיסות סיגריות, מוצרי טבק וכדורי ויאגרה פיראטיים.

אתמול, יום ראשון (7.2.2021) פשטו שוטרי משטרת ישראל יחד עם השיטור העירוני, יחידת הקניין הרוחני, פקחי המכס של רשות המיסים ומע״מ, משרד הבריאות  על שתי חנויות לממכר מוצרי מזון בעיר כרמיאל. בחנויות נמצאו חפיסות סיגריות ומוצרי טבק בתפזורת בשווי כספי מוערך של כ-600,000 ש״ח, כשהם ללא אישור וחלקם מזוייפים.

השלל שנתפס במקום כולל כ-9,500 חפיסות סיגריות מסוגים שונים ללא אישורים מתאימים כאשר חלקן חשודות כמזוייפות, כ-10 קילוגרם טבק של סיגריות, 36 חבילות של טבק לגילגול כל אחת במשקל כ-50 גרם ועשרות כדורי ויאגרה החשודים כמזוייפים. השווי הכולל של המוצרים הפיראטיים בתפיסה מוערך ב-600,000 אלף ש"ח.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

שני בעלי החנויות עוכבו לתחנת המשטרה בכרמיאל לחקירה והם צפויים לעמוד לדין בהתאם לממצאים.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא תמשיך יחד עם רשויות האכיפה האזרחיות, במאבקה הנחוש כנגד שיווק מוצרים פיראטיים, אשר עלולים לסכן את בריאות הציבור ולפגוע בו.

כתבה מעניינת:

חזיז מתפוצץ בניין מגורים בכרמיאל צילום עפ״י סעיף 27א׳ לחוק זכויות יוצרים

המשטרה חוקרת את תופעת ירי החזיזים: זה מסוכן

שתפובעקבות סדרת פיצוצים שגרמו לבהלה בקרב תושבים, חקרה המשטרה נער מכרמיאל בחשד למעורבות בירי חזיזים. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.