בית / חדשות / ספורט / כדורגל / עידן אילן סויסה החל בתיקו
עידן אילן סויסה החל בתיקו
עידן אילן סויסה החל בתיקו

עידן אילן סויסה החל בתיקו

סויסה עמד לראשונה העונה על הקווים מ.ס כרמיאל רשמה תיקו מאופס בבית נגד קרית אתא. לפני שריקת הפתיחה נערכה דקת דומייה לזכרו של עובד עיריית כרמיאל ואיש הספורט משה קימחי ז"ל

מאת: אמיר שיבי

מותו של עובד עיריית כרמיאל ואיש הספורט משה קימחי ז"ל היכה בהלם לא מעט אנשים ברחבי העיר, אשר הכירו את המנוח, את חיוכו התמידי ואהבתו לספורט. אנשי מ.ס כרמיאל ביקשו מהתאחדות לכדורגל לקיים דקת דומייה לזכרו של קימחי ז"ל לפני פתיחת המשחק הביתי נגד מכבי קרית אתא ונענו בחיוב. 200 הצופים שהיו באיצטדיון העירוני עמדו גם הם וכיבדו את מעמד.

דקת דומייה לזכרו של משה קימחי ז"ל
            דקת דומייה לזכרו של משה קימחי ז"ל

 

במשחק עצמו, אילן סויסה עמד לראשונה העונה על הקווים והדריך את הקבוצה. סויסה החליף ביום ראשון שעבר את המאמן איציק בוזורגי שסיים את תפקידו בקבוצה. כרמיאל סיימה את משחקה הביתי נגד מכבי קרית אתא בתיקו מאופס. כרמיאל פגשה את שחקנה לשעבר חן ידען. הקשר עבר מכרמיאל לבית"ר ת"א/רמלה מהליגה הלאומית בתחילת העונה ובחלון העברות בינואר חזר לליגה א' וחתם בקרית אתא.

המאמן החדש אמר בסיום המשחק, " תיקו שיקף את המשחק הזה. לשתי הקבוצות היו הזדמנויות להבקיע אך אף אחת לא הצליחה למצוא את השער. בסך הכל אני מרוצה מהתוצאה ומזה שלא הפסדנו. במשחקים הקרובים אני מקווה שנדע לנצל את המצבים שלנו וננצח".

בעקבות התיקו כרמיאל עלתה מקום אחד אל המקום העשירי ובמאזנה 24 נקודות. במחזור הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ נגד הפועל באקה אל גרבייה (מקום 8, 24 נקודות) הנאבקת גם היא על מקום בפליאוף העליון.

שתפו

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל מידן שטיינברג חתם 2019-07

הפועל עירוני כרמיאל: מידן שטיינברג חתם, מבחנים בסוף החודש

בתאריכים 29 עד 31 ביולי יתקיימו שלושה ימי אימון מרוכזים שבהם הצוות המקצועי יבחר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.