סניף הדואר המרכזי ברחוב הגליל

עקב הגידול בהזמנת חבילות מחו״ל: נפתח מרכז מסירה חדש

שתפו

מרכז המסירה נמצא ברחוב הפרחים 52 ומשרת את האוכלוסיה המתגוררת בשכונה הדרומית. תושבים שהתלוננו טוענים: הופנינו בחזרה למרכז המסירה בשופרסל

מערכת זהר הצפון

דואר ישראל פתח בכרמיאל מרכז חדש למסירת דברי דואר רשומים וחבילות. הסיבה: הגידול שחל בתקופה האחרונה בהזמנות חבילות מחו"ל. בהתאם למדיניות של הדואר בשנים האחרונות, גם מרכז החלוקה הזה פועל בתוך בית עסק עצמאישוט פוינט ברחוב פרחים 52. בדואר ישראל מציינים כי מרכז המסירה, שנפתח ממש בימים, מאפשר ללקוחות לאסוף דברי דואר רשומים וחבילות, בנוחות ובפשטות. מרכז המסירה פועל בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:00 ובימי ו' וערבי חג משעה 10:00 עד כניסת השבת או החג.

לזהר הצפון נודע כי תושבים המתגוררים בשכונה הדרומית קיבלו בשבועות האחרונים הודעות רשמיות על העברת החבילות שלהם לסניף החדש. אזרחים הביעו כעס על המעבר והתקשרו אל הדואר, בעקבות כעסם טוענים חלקם כי הועברו בחזרה למרכז המסירה הפועל בשופרסל בשכונה. ״לא יתכן שמטרטרים אותנו הלוך וחזור, כל פעם מעבירים את החבילות שלנו למקום אחר״, אומר אחד התושבים. ״ממש טרטור. זה בולט במיוחד כאן בשכונה הדרומית שבה יש אוכלוסיית רווחה והרבה אנשים מבוגרים״.

יצויין כי לפני כחודש ימים, נסגר מרכז מסירת דברי דואר שפעל באזור התעשייה ופעילותו הועתקה לסניף הדואר המרכזי ברחוב הגליל.

בתגובה לפניית זהר הצפון, נמסר ע״י דואר ישראל: ״מרכז המסירה שנפתח ברחוב הפרחים 52 משרת את תושבי השכונה הקרובה למרכז המסירה, וממוקם רק מאות מטרים בלבד מבתי התושבים. הוא אינו בא במקום מרכז המסירה שנסגר, אוריון סקיוריטי. מרכז המסירה פועל שעות ארוכות במשך היום: בימים א'-ה' בין השעות 10:00 ל-22:00 ובימי שישי עד השעה 15:00. במקום חנייה בשפע ותחבורה ציבורית העוברת ברחוב מורד הגיא הסמוך למרכז המסירה. יצויין כי במשך מספר ימים נמסרו מאות פריטים, לשביעות רצון הלקוחות ולא התקבלו פניות מתושבי השכונה״.

 

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.