כמאה מפגינים, חלקם רעולי פנים, יצאו הלילה (ראשון) מהכפר נחף לכיוון כרמיאל, הניפו את דגלי פלסטין וגרמו להפרות סדר קשות. כוחות משטרה מתוגברים יצאו למקום, על מנת למנוע את ירידתם של המפגינים לכביש ולחסום את התנועה

עשרות מתפרעים נעצרו בנחף בחשד להפרות סדר וידויי אבנים

שתפו

המהומות בקרב ערביי ישראל ממשיכות להתפשט ולהגיע עד לפאתי כרמיאל. זאת בעקבות מעצרם של שישה צעירים יהודים בחשד כי רצחו את הנער מוחמד אבו חדיר, בן 16 משועפאט, ביום רביעי לפנות בוקר, לטענת הפלסטינים על רקע לאומני.

כמאה מפגינים, חלקם רעולי פנים,  יצאו הלילה (ראשון) מהכפר נחף לכיוון כרמיאל, הניפו את דגלי פלסטין וגרמו להפרות סדר קשות. כוחות משטרה מתוגברים יצאו למקום, על מנת למנוע את ירידתם של המפגינים לכביש ולחסום את התנועה.  לאחר כשעה ארוכה, שככה ההפגנה, עשרות חשודים נעצרו בחשד למעורבות בהפרות סדר, ידויי אבנים, הבערת צמיגים ועוד.

כמה שעות מוקדם יותר, יצאו מאות צעירים ערבים רעולי פנים ליידות אבנים, להשליך בקבוקי תבערה ולירות זיקוקים לעבר כוחות הביטחון בכניסה לעיר טמרה. 14 מתפרעים נעצרו. בעקבות העימותים חסמה המשטרה לתנועה את כביש 70, בין צומת סומך לצומת אחיהוד. מאות שוטרים ואנשי יס"מ הדפו את המתפרעים באמצעים לפיזור הפגנות, בהם רימוני הלם. בשעות הערב נרגעו המהומות בכניסה לעיר והכביש נפתח מחדש לתנועה.

 

כתבה מעניינת:

תקר פנצ׳ר רכב מכונית

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפותושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.