תאונה כביש עוקף תעשייה כרמיאל 2019-01-18 צילום יונית ביטון כהן
תאונה בכביש עוקף אזור תעשייה. צילום: יונית ביטון כהן

פצוע בתאונת שרשרת בכביש עוקף תעשייה

שתפו

מערכת זהר הצפון

הגשם חזר ועימו תאונות הדרכים בתוך העיר. אדם אחד נפצע הבוקר (שני) בתאונת שרשרת שאירעה בכביש עוקף איזור תעשייה בכרמיאל. התאונה התרחשה בשעה 8 וחצי לערך, סמוך ליציאה לוואדי, שלושה רכבים שנסעו מכיוון מזרח למערב התנגשו האחד בשני בכביש החלקלק. בעקבות התאונה נוצר במקום עומס תנועה גדול. לזירת האירוע הוזעקו צוותי מגן דוד אדום, שהעניקו טיפול ראשוני בשטח למעורבים בתאונה. אחד הנהגים שמצבו הוגדר קל, פונה להמשך הטיפול בבית החולים. חוקרי תאונות של המשטרה הגיעו למקום ופתחו בבדיקת נסיבות האירוע.

כביש עוקף אזור התעשייה בכרמיאל הוא ציר תנועה מרכזי המשמש נהגים רבים ומהווה קיצור דרך בין אזור התעשייה ומרכזי המסחר לבין מרכז העיר. הכביש ידוע כאחד מהצירים הבעייתיים ביותר ותאונות רבות מתרחשות בו מדי שנה.

הייתם עדים לאירוע חריג? צרו עימנו קשר, טלפונית או בוואטסאפ 0523294470

כתבה מעניינת:

קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

לראשונה מחודש מרץ: מעל 50 מאומתים לקורונה בכרמיאל

שתפומאת גיל דובריש קיראו עוד בפורטל זהר.נט: כל המופעים המרכזיים בפסטיבל 2021 מיוחד לפסטיבל: השיר …


2 תגובות

  1. הבעייה היא לא הגשם !!! בעייה היא שהצומת לא נכון מבחינה הנדסית !!! לא בעבר ולא היום כאשר נפח התנועה עולה שם גם עם רכב המגיע מכיוון חוסנייה . הגשם בהחלט תורם לבעיייתיות שם (תאונות מתרחשות שם גם במהלך הקיץ) והגיעה העת לטפל . הארות והערות כבר נרשמו גם בעבר

  2. צביקה מונר

    מה שנקרא פעם שביל ה " למד" הפך לכביש סוען . על אף הקטע שאינו סלול באספלט , הוא מקצר מאד ומחבר את ישובי משגב לכרמיאל. הגיע הזמן להפוך את הכביש למסודר לכל אורכו וכך גם צומת השתלבות עם דרך התעשייה . כביש נאות יפחית את עומסי התנועה בסביבה כולה . אין צורך להמתין לתאונות נוספות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.