פועל בניין חברות בנייה צילום להמחשה פריפיק
צילום להמחשה: Freepik

פתרון אידאלי לחברות בנייה

שתפו

מערכת זהר.נט

חברות בנייה

חברות בנייה זקוקות מעת לעת לפתרונות עבור עבודה בגובה. על פי תחום העיסוק של החברה כמו בניית מבנים חדשים, ביצוע שיפוצים, עיסוק בנישות כמו עבודות אלומיניום, תריסים עץ ועוד. בשנים האחרונות ההנהלות של חברות בנייה רבות הבינו כי הפתרון הנכון ביותר עבורם הוא השכרה של פיגום נייד וזאת לאור היתרונות הרבים שלו. הם מגיעים למסקנה זו לאחר שבחנו אופציות שונות כמו פיגומים קבועים או פיגועים במיקום מסוים בלבד וגם עבודות בסנפלינג.

בסופו של דבר ברור להם שהאופציה של פיגום נייד להשכרה כוללת את כל המעלות הנחוצות להם לביצוע העבודות הספציפיות האלו שבהן עובדי החברה יעמדו על משטח יציב ורחב, הם יוכלו להעלות לגובה את כל החומרים הנחוצים להם כמו לדוגמה חומרי איטום וכך יוכלו לעבוד באופן נוח כשהם לא דואגים ליציבות שלהם. בדרך זו העובדים מרוכזים במשימות שלהם ומבצעים אותן על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונם הן של הלקוחות והן של המנהלים.

הצורך של חברות בנייה

כל אחת מחברות בנייה עוסקת בתחום אחר ולרבות מהן יש אמצעים טכנולוגיים ומכניים למטרות שונות. עם זאת במקרים רבים הן זקוקות לפתרון גובה והן מחפשות את התשובה שהיא תהיה הנכונה ביותר עבורם. אם הצורך הוא מעת לעת ולא משהו יום יומי קבוע החשיבה היא לשכור פריט זה על פי ימי העבודה שמיועדים למטרה זו. אפשר להשכיר זאת ליום אחד או לכמה ימים והתשלום הוא בהתאם לימי השימוש בלבד.

נוחות מקסימלית בנושא השינוע

יש חברות בנייה שיש להן רכבים כמו טנדרים או עגלות נגררות בזמינות גבוהה ולכן העובדים מגיעים למחסנים ושוכרים את הפיגום. עבור אחרים החברה דואגת לשינוע עד אתר הבנייה באמצעות רכבים ייעודיים לכך. זוהי נוחות מרבית כיוון שהפיגום יגיע לשטח בדיוק במועד שנקבע וגם יתבצע איסוף לאחר כמה ימים על פי התיאום.

לחברה יש היצע של כמה דגמים של פיגומים אשר לכל אחד מהם יש גובה מקסימלי אחר. בחשיבה משותפת עם הנציגים של חברת בנייה מתקבלת הזמנה לדגם הספציפי שהוא יתאים לביצוע העבודה.

תפעול של פיגום נייד

עם הגעת הפיגום הנייד לשטח, העובדים מעבירים אותו לנקודה שבה אמורה להתבצע העבודה. הוא ממוקם על שטח ישר ומכוונים אותו לגובה הנחוץ. לאחר מכן מקבעים אותו ומוודאים שאין תזוזה כך שבטוח לטפס לגובה.

לאחר מכן העובד של חברות בנייה עם הציוד שלו מטפס כלפי מעלה ומבצע את העבודה הנדרשת כמו איטום סדקים, מריחת חומר ייחודי כמו פריימר, צביעה של הקיר החיצוני, התקנת מרזבים ועוד. יש מקרים שבתום הפעולות האלו, העובד יורד כיוון שהעבודה הסתיימה ויש מקרים שבהם הוא מזיז את הפיגום הנייד למקום קרוב או להמשכו של הקיר, מקבע אותו ולאחר מכן ממשיך בעבודות על פי התוכנית שתוכננה מראש.

(תוכן שיווקי)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

בינה מלאכותית צילום אילוסטרציה Freepik

מגזין AI – בינה מלאכותית

שתפומערכת פורטל זהר.נט העולם הטכנולוגי מתפתח ללא הרף ומביא לנו מהפכות בלי סוף. אחת המהפכות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *