משטרה זיקוקין רחוב צהל כרמיאל 2021-09
צילום פרטי. אין קשר לכתבה

צעיר נדקר בכרמיאל, אימו: "ביקש מנערים שיהיו בשקט ולא יפריעו לשכנים"

שתפו

הנדקר התעמת עם חבורת נערים שהקימה רעש עצום לפנות בוקר. המשטרה עצרה חשוד בן 17 מכרמיאל. אימו של הפצוע: "מי היה מאמין שבני, לוחם מג"ב יפצע מתחת לבית בגלל שביקש מילדים להיות בשקט"

מאת גיל דובריש

צעיר בן 24 מכרמיאל נדקר לפנות בוקר (יום ו'),לאחר שהעיר לקבוצת נערים שהקימה רעש מתחת לבניין מגורים בשכונת רבין. הוא פונה למרכז הרפואי לגליל בנהריה במצב קל, נבדק וטופל – ושוחרר הביתה בשעות הבוקר.

המשטרה פתחה בחקירה ועצרה חשוד בן 17, תושב העיר. הוא יובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בית משפט השלום בעכו. כמו כן נחקרו שני נערים נוספים במעורבות במעשה.

אימו של הפצוע סיפרה לנו: "הבן שלי נפגש עם חברים אחרי שסיים לעבוד. בסביבות השעה 2 לפנות בוקר הוא חזר הביתה והבחין בחבורה של כ-10 עד 15 נערים, הם שתו, קיללו וצעקו. הם יושבים שם בכל לילה ומרעישים, מפריעים למנוחת הדיירים. הבן שלי פנה אליהם וביקש מהם שיפסיקו להרעיש כי בבניין מתגוררות משפחות עם ילדים. הנערים אמרו לו 'מי אתה שתגיד לנו לשתוק?' הוא הזהיר אותם שיזמין משטרה וכשהסתובב ופנה ללכת, אחד הנערים קפץ עליו מאחור עם סכין ודקר אותו בגב התחתון. הבן שלי אפילו לא ראה מי עשה את זה, הוא נפל על הרצפה, ונערים נוספים התנפלו עליו והיכו אותו".

האם ממשיכה לספר: "כנראה שמישהו הבחין באירוע ודיווח מיד למוקד, השיטור העירוני הגיע במהירות והנערים התפזרו ונמלטו מהמקום. כשאני ובעלי קיבלנו שיחת טלפון על האירוע וירדנו למטה הבן שלי כבר היה באמבולנס בדרך לבית החולים. על הרצפה היה הרבה דם, הנעליים שלו היו זרוקות וגם בגדים קרועים. המחזה היה מזעזע, נורא, אי אפשר לדמיין משהו כזה. מיד נסענו לבית החולים בנהריה כדי להיות עם הבן. הוא עבר בדיקות וצילומים, הרופאים העניקו לו טיפול וכעבור כמה שעות שוחררנו הביתה. היה לנו מזל גדול, אם הסכין היתה פוגעת כמה מילימטרים הצידה, הכליות היו נפגעות והעניין היה יכול להיגמר אחרת".

האם מוסיפה כי בנה היה לוחם משמר הגבול בצבא קבע והשתתף בפעולות מבצעיות מסוכנות רבות. "מי היה מאמין שבני, לוחם מג"ב, יפצע דווקא כאן מתחת לבית, בגלל שביקש מילדים להיות בשקט. תמיד מדברים על החשש מפני ערבים בכרמיאל, אבל במקרה הזה הדוקרים הם יהודים. אני רוצה לתבוע אותם, למצות איתם את הדין, הם ישבו איפה שהם צריכים לשבת, לא ידקרו אף אחד ולא יסתובבו עם סכינים".

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …


תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    איפה השיטור העירוני
    סתם מסתובבים לא עושים כלום רק לבזבז דלק ומשכורת שלהם מקבלים בחאוה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *